• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oświadczenia majątkowe

emkace

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Szanowny Panie Ministrze.
Czytając najnowszy projekt ustawy o Służbie Celnej zastanawiam się nad propozycją modyfikacji Art.123, tj zmiany dotyczących możliwości poprzez składania oświadczeń majątkowych.
Otóż, moja małżonka, osoba ciesząca się pełnią praw obywatelskich, mogąc korzystać z możliwości wspólnego składania deklaracji podatkowej z małżonkiem oraz posiadania współwłasności rzeczy mienia ruchomego i zasobów pieniężnych, etc. jest zmuszona jakoby poprzez w/w Art. do takiego samego złożenia oświadczenia.
Szanowny Panie Ministrze. Proszę zatem, aby sensownie i merytorycznie wyjaśnić, dlaczego moja małżonka poprzez Moje ręce musi składać takowe oświadczenie na ręce SSC/Dyrektora IC/Naczelnika UC.
Pozdrowiam. Grzegorz C.
 
W związku z koniecznymi działaniami antykorupcyjnymi. Czasem odpowiednie służby porównują deklaracje majątkowe ze stanem faktycznym oraz uzyskanymi dochodami fc.
Jak żona nie chce ujawniać swojego majątku to można określić rozdzelność majątkową. Ale mimo to i tak pewnie podlega sprawdzeniu cały majątek.
jk
 
Back
Do góry