• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Opiekun psa

Witam,
czy ciężko zostać opiekunem psa, czy szkolenie jest wymagające?
Koleżanko jesli masz tyle zapału co tryska z twojego pytania to dbaj dalej o tipsy. Po co światek piątek rano i w nocy tłuc się po różnych miejscach a do tego kilka szkoleń w roku. Chcesz mieć robotę lżejszą od spania? w DŚ coś ci godnego znajdą.
 


Nie wiem czy nie było zmian i czy ten akt prawny nadal obowiązuje. Poza tym nie wiem czy opiekun psa to to samo co przewodnik :cool:
Prawie nadal.
Witam,
czy ciężko zostać opiekunem psa, czy szkolenie jest wymagające?
Witam,
czy ciężko zostać opiekunem psa, czy szkolenie jest wymagające?
Najpierw zastanów się nad motywacją. A potem nad ciężarem bycia opiekunem.
Ja tu widzę znikomą.
 
Ktoś zadał normalne pytanie, nie wiem dlaczego tak po niej / nim jedziecie. Bycie przewodnikiem psa to moim zdaniem służba dla kogoś kto lubi pracę że zwierzętami, jest wymagająca bo jednak odpowiada się za zwierzę. Psa trzeba sobie wyszkolić czyli do tego też trzeba mieć "powołanie". To do tych trudów służby w świątek piątek to bez przesady teraz psy są chyba pod OC a nie w realizacji , pies może pracować trzy godziny . To trzeba lubieć, bo z psem jest się 24h i to jest służba. Psa nie zamyka się z mundurem lub stemplem w szafce po służbie o spokojnie do domciu.
 
Ktoś zadał normalne pytanie, nie wiem dlaczego tak po niej / nim jedziecie. Bycie przewodnikiem psa to moim zdaniem służba dla kogoś kto lubi pracę że zwierzętami, jest wymagająca bo jednak odpowiada się za zwierzę. Psa trzeba sobie wyszkolić czyli do tego też trzeba mieć "powołanie". To do tych trudów służby w świątek piątek to bez przesady teraz psy są chyba pod OC a nie w realizacji , pies może pracować trzy godziny . To trzeba lubieć, bo z psem jest się 24h i to jest służba. Psa nie zamyka się z mundurem lub stemplem w szafce po służbie o spokojnie do domciu.
A dlatego, że: przewodnik psa służbowego to jedno a opiekun psów służbowych to drugie. Zupełnie odmienne stanowiska.
Mało precyzyjne pytanie.
 
Back
Do góry