• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ograbili z nagrody mimo zawartego porozumienia przez związki i obowiązującego Regulaminu przyznawania nagród

Mr_duck

Aktywny użytkownik
Dołączył
16 Sierpień 2021
Posty
120
Punkty reakcji
111
Komu zagrabili nagrodę, żeby ktoś mógł dostać więcej ???? Było ponad 1500 pln na etat, a i tak nie wystarczyło co niektórym !!!!!

ZŁODZIEJE naszych cieżko wypracowanych pieniędzy i to na dodatek publicznych !!!!!!!
 
Potwierdzam, nie dostałem nagrody. Dlaczego? Nie mam pojęcia. W I półroczu byłem na L4 lekko ponad miesiąc, czy to był argument za tym abym jej nie otrzymał? Nic mi o tym nie wiadomo, bo w poprzednich latach nagrodę dyskwalifikowało dopiero ponad 3 miesiące chorobowego. Żenada, czuję się jak szmata, 14 lat służby i tak mnie robią w konia. Oj, już niedługo, jeszcze rok.
 
Szczerze Wam współczuję . Ale musicie mieć na uwadze,
ze wszelkiego rodzaju przepisy , porozumienia, wyjaśnienia ,
wytyczne są tak skonstruowane, żeby je łamać .
Tak było , jest i prawdopodobnie będzie . :(
 
Potwierdzam, nie dostałem nagrody. Dlaczego? Nie mam pojęcia. W I półroczu byłem na L4 lekko ponad miesiąc, czy to był argument za tym abym jej nie otrzymał? Nic mi o tym nie wiadomo, bo w poprzednich latach nagrodę dyskwalifikowało dopiero ponad 3 miesiące chorobowego. Żenada, czuję się jak szmata, 14 lat służby i tak mnie robią w konia. Oj, już niedługo, jeszcze rok.
Założę się o cysternę spirytusu, że zagrabiona kwota nagrody na twój etat nie wróciła z powrotem do twojej komórki !!! Bo po co, przecież oni lepiej ją podzielą !!! Scorpion masz dużo pokory, że czujesz sie jak szmata. Ja szukam w takim razie określenia jak ich nazwać !!!

Zabawę czas z nimi zacząć 😃 Do odważnych świąt neleży, a nie mend!!!!
 
Założę się o cysternę spirytusu, że zagrabiona kwota nagrody na twój etat nie wróciła z powrotem do twojej komórki !!! Bo po co, przecież oni lepiej ją podzielą !!! Scorpion masz dużo pokory, że czujesz sie jak szmata. Ja szukam w takim razie określenia jak ich nazwać !!!

Zabawę czas z nimi zacząć 😃 Do odważnych świat należy, a nie mend!!!!
🤔
Oj, uważaj! Świat należy raczej do bogatych.
🤑
Ty szastasz "cysterną spirytusu", jakbyś na co dzień indywidualnie rozporządzał takimi ilościami,
a jednocześnie nie masz bladego pojęcia, jak kierownicy potrafią być "sprawiedliwi" ...

😇
 
W PUCS też są takie przypadki.Nieobecność chorobowego trwająca powyżej 1 miesiąca również była przyczyna do nieprzyznania nagrody
 
Ostatnia edycja:
Oj, już niedługo, jeszcze rok.
a co to za wydarzenie będzie za rok? mniemam, ze opuścisz szeregi funków i udasz się na zasłużoną, sutą emkę:):):) wysoko grasz, hoho, złagódź swój ton, bo czekają nas dymisje w emefie, Szef i dyrektorzy już pewnie zaczęli odliczanie , a były dyrektor izby przewidział Twoja groźbę i pierwszy zrejterował :):):):)
 
Może i nie sutą, lecz zasłużoną na pewno. A że jestem zaradny, mam już plan co dalej i podjałem już nawet bardzo duże kroki w tym kierunku. Dam sobie radę, należę bowiem do ludzi, któzy zamiast narzekać wolą działać. Nie musisz sie o mnie martwić. Powodzenia w dalszym rzucaniu ironią 😄
 
Ostatnia edycja:
Z tych wszystkich uzgodnień i przepisów rozumiem, że nagrody były uznaniowe. Przełożony pisał kogo chce wynagrodzić za szczególne osiągnięcia. Można było wg zasad przyznania nagród mieć 50% nieobecności w okresie za który przysługiwała nagroda tj 90 dni. Coś dziwnego się stało w PUCS Peremyśl. Tam były cięcia. Jakieś odmienne zasady.

Dziwne, że kasa z tych osób, którym nie przyznano nagród, nie wróciła z powrotem do ich komórek.

Kiedyś môwiono o jakimś panującym zwyczaju, że trzeba oddawać awanse i cześć pieniędzy z nagród wyżej. Ciekawe czy nadal możemy w to wierzyć.

Mam nadzieję, że poznamy odpowiedź.
 
Ja również bedę się cieszył, jeszcze tylko rok :)
Ludzie ogarnięci życiowo zawsze dadzą sobie radę, w tej służbie pracuje się do emki i zaczyna się lepsze życie. Współczuję tym, co muszą w tym czymś pracować co najmniej 25 lat, żeby coś z tego mieć. Scorpion wypije twoje zdrowie za rok jak się uwolnisz z tej "bardzo motywującej instytucji" czołem fanku 😃
 
Back
Do góry