• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Obuwie letnie i napoje - korespondencja

Proszę się nie stresować Herr jabol.Jak się mówić:jeszcze się taki nie narodzić co by wszystkim(a zwłaszcza kierownictwu;)) dogodzić.
 
Ostatnia edycja:
do jabola

Jeszce raz : Jabol o jakich k...a letnich mundurach ty mówisz . Ja chodzę w starym i nowego nie dostałem chyba , że chodzi ci o te dwie koszulki .
 
Bundesliga rządzi:D
hamburger SV - St. Pauli :eek:

Nie chodziło mi o wywołanie piłkarskich animozji a o pokazanie różnicy pomiędzy oddolnym fc st Pauli(klubem prorobotniczym-nie nacjonalistycznym ) a odgórnym hsv(herr Kapsel und herr Muller von Drossen-jak ktoś już wcześniej zacytował).Niech żyją wolne związki i niech zwycięży idea, żeby się do nich zapisywać bez żadnych obaw!!!
 
Ostatnia edycja:
oddolny klub, wolne związki, może jeszcze powołajmy do życia komunę?:p
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj zostałem mile zaskoczony.
Dostaliśmy do przemierzenia obuwie letnie i zimowe (kiedyś podawało się nr i takie obuwie się dostawało, a teraz najpierw przymierzamy i wybraną numerację otrzymamy).

Zakupiono naprawdę SUPER obuwie (5.11 XPRT i 5.11 ATAC) i mam nadzieję, że następne zakupy będą równie udane.
 
Back
Do góry