• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nowy dyro

P

papus

Gość
czytałam w lubuskiej o nowym dyrektorz w IC Rzepin czy on juz na stałe czy następny na 6 m-cy. Bo o konkursie nic nie słyszałam. Przecież on nie spełnia podstawowych wymogów penienia tej funkcji przeszedł ze skarbówki i nie ma lat słuzby. Szlak może trawfić następny "rolnik" (chodzi o wykształcenie); Jakoś dziwnie jest u nas. Na stanowiskach kierowniczych przeważnie rolnicy co za "masło" się wyuczyli, bo na komputerze piszą jednym palcem lub faceci od "fikołków", którzy potrafia robić tylko dobre wrażenie.
 
A Ty Kolego jakie masz wykształcenie?? Może coś na tajnych kompletach robiłeś? Jeżeli uczynili takiego Gościa twoim Dyrektorem to znaczy, że w tej wsi nie było już innej alternatywy. Nie jęcz tylko weź się do roboty i może coś zaocznie pokleisz? Swoją drogą to wam nigdy nie można dogodzić zawsze macie pod górkę
 
tu nie chodzi o wykształcenie i uważam że nie można kogoś obrażać jak to zrobił forumowicz tu chodzi o coś bardziej ważnego cywil ?3latek w cle[ zostaje dyrektorem jest sygnałem że obecna ekipa zaczyna likwidację cła popatrzcie na nominacje w innych izbach to obraz nędzy i rozpaczy tak moi mili to już koniec
 
zgadzam sie z poprzednikiem to koniec powolny nastepuje- nikt nikomu nic nie mówi tylko pozwala być w tej agoni. Można sie tylko domyslać, że ciągle wymienianie dyrektorów niczego dobrego nie wróży.
Panie wyjadaczu jakis Pan nerowy czyzby konczyl Pan te same uczelnie? wydaje sie ze tamten autor mial troche racji na tyle co znalam tzw. "funkcyjnych".
 
Back
Do góry