• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Dyrektor IC we Wrocławiu

Już jest powołany nowy Dyrektor IC we Wrocławiu.
To Naczelnik UC w Legnicy.
Człowiek doświadczony,
dobrze przygotowany merytorycznie.
Ciekawe co teraz wiatr przyniesie.
Niektórzy już się martwią a inni wprost przeciwnie.
Jedno jest pewne - będzie ciekawie
 
Łubudubu

Proponuję kolegę GLADIATORA na Zastępcę Dyrektora IC. Kto za. Kto przeciw - nie widzę.
 
Nowy Dyrektor

Jeśli mamy zostać prawdziwą słuzba mundurową to nowy dyrektor jest właściwą osobą, aby poprowadzić nas do tego w naszej izbie. Poprzedniego p.o. nie znam, słyszałem tylko, że jest wybitnym specjalista w sprawach akcyzowych. Dobrze, ze bedzie sie mógł teraz na tym skupić, wyjdzie to na dobre i jemu i "akcyzie" w naszej I.C.
To prawda, że niektórzy już sie boja nadejścia "nowego", sam słyszałem jak niektórzy juz wczoraj siali panikę.
Prawda jest taka, że szeregowi zolle nie maja powodów do obaw. Bać mogą sie tylko beneficjenci poprzednich układów, zwłaszcza tych zbudowanych jeszcze za czasów byłego wieloletniego dyrektora.(Dyrektorzy przejściowi nie zdarzyli zbudować własnych mocnych struktur) Nie zarzucam mu złej woli, ale układ kumotersko rodzinny jaki powstał za jego czasów jest koronnym argumentem na to, że stanowisko dyrektora powinno być kadencyjne. Pan R.B. w pewnym momencie przestał panowac nad klanem szwagrów i kolesi, a zwykli funkcjonariusze patrząc na to tracili resztki motywacji do pracy, bo z czasem przekonywali sie jakie są kryteria awansów i przyznawania nagród.
Pan Dariusz S. jest człowiekiem z zasadami. dobrze znajacym nasza pracę. Życze mu powodzenia, mam nadzieję, że zostanie z nami dłużej.
 
Back
Do góry