• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe umundurowanie

G

gość

Gość
http://www.bialapodlaska.uc.gov.pl/?mod=1&obiekt=882 z tego co piszą na stronie Izby to jest już wybrana oferta na szycie nowych mundurów- narazie tylko polowych czyli typowych do rewizji. Pisza że termin realizacji zamówienia to 8 tygodni od podpisania umowy. Ciekawe czy to oznacza że w listopadzie już dostaniemu nowe mundury?? Czas najwyższy żeby skończył się ten kabaret pt" każdy chodzi w tym co ma"
 
zamówienie publiczne na zakup i dostawę 706 kompletów ubiorów polowych.... zawierająca najniższą cenę brutto 1 204 125,36zł. za realizację całości przedmiotu zamówienia
czyli 1705 zł na jedną osobę.
W Poznaniu w ubiegłym roku także POSKAL wygrał przetarg (moze w tym roku także wygra) a to co uszyli nie nadawało się do noszenia.
Jedno wielkie GÓWNO.
NIe znaczy to, że u WAS tak bedzie :wink:
 
Della

Mundurki szylła tez DELLA w Zamościu.... śmiech warte ...... kase zwinęli i na tym się skończło...he he he ciekawe z kim sie podzielili :lol:
 
W Poznaniu szyje teraz HERO. Mundury specjalne miód malina. Sam jestem pod wrażeniem. Szczególnie całoroczny - kurtka i spodnie EXTRA.
Mistrzu się spisał (zainteresowani wiedzą o co chodzi)

PS Czekamy teraz na uszycie ich dla NAS!
 
I co z tym nowym umundurowaniem polowym? ma ktoś jakąś informację odnośnie tego czy rzeczywiście będzie wydawane po 5 grudnia? Kiedy konkretnie i co będzie wchodziło w skład tego umundurowania?
 
Co do munurów polowych to byłem dziś w magazynie. Mundury są już w magazynie wydań nie ma. Z tego co wiem to musza by zainwentaryzowane i wpisane do bazy danych. Także trzeba będzie jeszcze troche na nie poczekac.
 
frytek napisał:
Co do munurów polowych to byłem dziś w magazynie. Mundury są już w magazynie wydań nie ma. Z tego co wiem to musza by zainwentaryzowane i wpisane do bazy danych. Także trzeba będzie jeszcze troche na nie poczekac.

A wiadomo coś kiedy wkońcu zacznął je wydawać??? Ktoś ci coś powiedział w izbie??
 
Na moje pytanie : "kiedy będa wydawana..za miesią...dwa ?" dostałem odpowiedź : "trudno powiedziec ale jak tylko będą wydawane zostaniecie poinformowani". Także jedna wielka niewiadoma...
 
Czyli nie ma jak zwykle co liczyć na nowe mundury. Ale to chyba standard, że np na wiosne dostaje się składniki umundurowania zimowego. Normalka. Pan z magazynu teraz pójdzie na zasłużony urlop i wróci po nowym roku, a celni na pasach niech marzną.
 
Czy ktoś zna jakieś logiczne wytłumacznie dlaczego do tej pory te munudry leżą w magazynie?? Kiedy jej dostaniemy?? Może ktoś z pracujących w izbie by się wypowiedział?
 
umondurowanie polowe

Mowe mundury polowe ?. Dziadostwo, komplet całoroczny wydany w rocznicę grudnia 70, celnicy wyglądać będą jak ZOMO, kurtka prawdziwego zomowca :evil: :mrgreen: . Jedynie co praktyczne to koszulki polo.
 
Back
Do góry