• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe mundury??

volcik2001

Użytkownik
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Panie szefie pracując w Izbie Celnej w Łodzi nadal nie mamy nowych mundurów.W Odziałach Celnych powinny przysługiwać mundury polowe jako odzież ochronna-niestety takich nie mamy.Pytanie brzmi-Kiedy wreszcie otrzymamy nowe mumdury????
 
EEE oczekiwałem odpowiedzi konkretnej-niestety nie doczekałem się-Mój Pan Dyrektor łamie prawo w tej kwestii traktując nierówno ludzi-proszę poczytać wpisy pod tym samyym tytułem na Izbie Celnej w Łodzi.
 
Powróćmy do sprawy mundurów polowych-odesłał mnie Pan do Dyrektora Izby natomiast Dyrektor Izby stwierdził ,że MF nie dał pieniędzy na mundury dla celników.-ktoś tu kłamie-Pan czy Dyrektor IZBY??????????
 
Budżet IC zakłada środki na szycie umundurowanie bądź na wypłate równoważnika. Oczywiście budżet jednego roku nie jest w takiej wysokości aby można było umundurować wszystkich na jeden raz. Ale wystarczy zaplanować częściowe szycie umundurowania, a częsciową wypłate równoważnika. Jak dyrektor w tym roku już wypłacił równoważnik (jeżeli nie szyje sie munduru to trzeba to zrobić do kwietnia) to nie ma już pieniędzy. Trzeba będzie z tym poczekac do nastepnegop roku.
Dobre zaplanowanie tego procesu umozliwia w trzy lata wymiane umundurowania. Na pewno można w jedym roku uszyć umundurowanie polowe dla OC. Taki proces w Rzepinie już się kończy.
Porozmawiam z Panią dyrektor.
jk
 
Właśnie chodzi mi o umudurowanie polowe przez 3 lata otrzymujemy jako pracownicy odziałów mniejsze pieniazki w formie ekwiwalentu a munduru polowego niestety nikt nie otrzymał z tego powodu czujemy się pokrzywdzeni.Nie dość ,że go nie mamy to jeszcze wydłużony zostaje termin używalności munduru galowego.Czy to jest sprawiedlwe???
 
Powinniście mieć umundurowanie polowe, dlatego zostało zaplanowane jako sort dla funkcjonariuszy w OC. Jest nowa Pani dyrektor to może w przyszłym roku zaplanować wydatkowanie na ten cel środków. Wnieście ten temat do rozmów przez ZZ z DIC i przekażcie taki wniosek drogą służbową przez Kierownika OC lub Naczelnika UC.
jk
 
Wiem,że powinniśmy tylko nie wiem dlaczego?jak wiadomo bylo ,że Izba nie wyda nam mundurów polowych ,wyliczono nam niższy ekwiwalet pienięzny i tak jest już od 3 lat.Czyżby Izba robiła oszczędności naszym kosztem???Każdy z nas jest przez to w plecy jakieś 500zł.
Wszystko poszło już drogą służbową ,ale tak naprawdę to nie wiadomo jak będzie w przyszłym roku-odpowiedzi dyrekcji aczej nie są jednoznaczne.
 
Back
Do góry