• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nietypowa prośba.

wypasaczandroid

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Luty 2023
Posty
4
Punkty reakcji
2
Witam serdecznie wszystkich. Pracuję od 8 lat w Małopolskim UCS w Mobilnych. Zwracam się z takim bardzo nietypowym pytaniem i prośbą o przysługę. Poszukuję samochodu do kupna i tak się trafiła, przynajmniej z ogłoszenia i rozmowy ze sprzedającym, ciekawa oferta w Słubicach. Ja mam z Nowego Targu ponad 600 km drogi więc wyprawa prawie w ciemno wydaje się niezbyt racjonalna. Czy jest tutaj na forum ktoś z tamtych rejonów i czy byłby w stanie choć rzucić okiem na ten samochód czy jest po co jechac?
Pozdrawiam,
Piotrek
 
Witam serdecznie wszystkich. Pracuję od 8 lat w Małopolskim UCS w Mobilnych. Zwracam się z takim bardzo nietypowym pytaniem i prośbą o przysługę. Poszukuję samochodu do kupna i tak się trafiła, przynajmniej z ogłoszenia i rozmowy ze sprzedającym, ciekawa oferta w Słubicach. Ja mam z Nowego Targu ponad 600 km drogi więc wyprawa prawie w ciemno wydaje się niezbyt racjonalna. Czy jest tutaj na forum ktoś z tamtych rejonów i czy byłby w stanie choć rzucić okiem na ten samochód czy jest po co jechac?
Pozdrawiam,
Piotrek
No ludziska na co czekacie, dajcie znać koledze. Co będzie chłopina na darmo jechał przez całą Polskę !!!! Brawo Piotrek, po to jest też to forum (y)
 
Witam serdecznie wszystkich. Pracuję od 8 lat w Małopolskim UCS w Mobilnych. Zwracam się z takim bardzo nietypowym pytaniem i prośbą o przysługę. Poszukuję samochodu do kupna i tak się trafiła, przynajmniej z ogłoszenia i rozmowy ze sprzedającym, ciekawa oferta w Słubicach. Ja mam z Nowego Targu ponad 600 km drogi więc wyprawa prawie w ciemno wydaje się niezbyt racjonalna. Czy jest tutaj na forum ktoś z tamtych rejonów i czy byłby w stanie choć rzucić okiem na ten samochód czy jest po co jechac?
Pozdrawiam,
Piotrek

Koledzy nie rychliwi ja też nie pomogę, Izba południowa. Jeśli nikt się nie odezwie, to po prostu zadzwoń tam do kogoś z Mobilnych. Może Ci łatwiej pójdzie, niż tutaj...


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Koledzy nie rychliwi ja też nie pomogę, Izba południowa. Jeśli nikt się nie odezwie, to po prostu zadzwoń tam do kogoś z Mobilnych. Może Ci łatwiej pójdzie, niż tutaj...


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Cenna uwaga🙂 jak się nic nie wyklaruje do jutra to może rzeczywiście zadzwonię. Pozdro
 
Również nie pomogę, jedynie co mogę zrobić to polecić autotesto.pl, bo sama korzystałam jak kupowałam auto, które było daleko ;)
 
Odpuść sobie ten samochód, Słubice, Olszyna to takie samo zagłębie samochodowe jak Radom,
Oczywiście mogę mylić się, ale raczej odpuść sobie tą "okazję"
 
Odpuść sobie ten samochód, Słubice, Olszyna to takie samo zagłębie samochodowe jak Radom,
Oczywiście mogę mylić się, ale raczej odpuść sobie tą "okazję"
Temat odpuszczony. Dostałem szczegółowe zdjęcia silnika od sprzedającego, co całkowicie zdyskwalifikowało teren pojazd. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Pozdrawiam.
Piotrek
 
Temat odpuszczony. Dostałem szczegółowe zdjęcia silnika od sprzedającego, co całkowicie zdyskwalifikowało teren pojazd. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Pozdrawiam.
Piotrek
Dobrze, że fotka dyskwalifikuje, bo zaangażowanie koleżeństwa jest na tak wysokim poziomie, że można by przypuszczać iż SC-S zaczyna się od Poznania na wschód. Do granicy Niemiec nikogo nie ma :eek:
 
Back
Do góry