• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nie macie najgorzej

G

Guest

Gość
PRZYJEDZ DO IC BIALA.TRAGEDIA.ZASTRASZANIE PRZEZ PRZELOZONYCH.CO DRUGI DYSCYPLINARKI(PRZODUJE UC ZAMOSC GDZIE RZECZNIKIEM DYSCYPLINARNYM JETS PAN W.N. KTORY PARE LAT TEMU WYLECIAL Z CLA ZA WODKE WYSCYPLINARNIE)LADNE JAJA CO NIE?.TRAKTUJA LUDZI JAK BYDLO.MAM 22LATA W CLE I BYLO ROZNIE ALE TAKICH CZASOW NIE PAMIETAM.ZEBY CZLOWIEK ZNEREWICOWANY I ZESTRESOWANY CHODZIL 12 GODZ,NA ZMIANIE.POZDRAWIAM IC KATOWICE I MOJEGO DOBREGO ZIOMKA M.NIEWDANE
 
Szef Służby Celnej bardzo chętnie wysłuchałby co masz do powiedzenia w sprawie stosunków i zaprosiłby naczelnika UC zamosć na rozmowę w sprawi emobbingu i zastraszania.
 
Anonymous napisał:
PRZYJEDZ DO IC BIALA.TRAGEDIA.ZASTRASZANIE PRZEZ PRZELOZONYCH.CO DRUGI DYSCYPLINARKI(PRZODUJE UC ZAMOSC GDZIE RZECZNIKIEM DYSCYPLINARNYM JETS PAN W.N. KTORY PARE LAT TEMU WYLECIAL Z CLA ZA WODKE WYSCYPLINARNIE)LADNE JAJA CO NIE?.TRAKTUJA LUDZI JAK BYDLO.MAM 22LATA W CLE I BYLO ROZNIE ALE TAKICH CZASOW NIE PAMIETAM.ZEBY CZLOWIEK ZNEREWICOWANY I ZESTRESOWANY CHODZIL 12 GODZ,NA ZMIANIE.POZDRAWIAM IC KATOWICE I MOJEGO DOBREGO ZIOMKA M.NIEWDANE

Co to za jęki? Po co piszesz o tym na forum. Jesteś urzędnikiem państwowym, to wiesz (powinienieś wiedzieć) kto zajmuje się takimi sprawami.

Coś mi się wydaje, że chcesz dać tylko upust swoim frustracjom, a to znaczy że kiepsko z tobą. Może czas porozmawiać choćby na początek z psychologiem?
 
Sam idź do psychiatry jak nie widzisz,że wszędzie jest tak samo.Zawód kierownik, naczelnik,dyrektor a słoma z butów wystaje.Każdy z nich ma coś za kołnierzem a udają jakby w cle nie pracowali i nigdy nie przytulili flaszki albo gaci dla żony.Atak na te ich koryto to samobójstwo.Zaraz się wszyscy jednoczą.Pozostali będą sie przyglądali jak gnoją człowieka.Znikąd pomocy.
 
Coś w tym jest. To nie pierwszy sygnał jaki czytam. Paru moich kolegów, którzy byli na "turnusie" 6 miesięcznym w 2004 r. w tej izbie wyrażało się w podobny sposób.
 
Anonymous napisał:
Sam idź do psychiatry jak nie widzisz,że wszędzie jest tak samo.Zawód kierownik, naczelnik,dyrektor a słoma z butów wystaje.Każdy z nich ma coś za kołnierzem a udają jakby w cle nie pracowali i nigdy nie przytulili flaszki albo gaci dla żony.Atak na te ich koryto to samobójstwo.Zaraz się wszyscy jednoczą.Pozostali będą sie przyglądali jak gnoją człowieka.Znikąd pomocy.

Wszyscy wiemy, że jak słońce świeci to jest jasno a jak nie świeci to jest ciemno. Chodzi mi o to, że jak nie masz pomysłu na próbę rozbicia układu, to się za to nie bierz. Jęczeć i użalać się nad sobą każdy potrafi. W pierwszej odpowiedź na twój wpis masz adresata takich rewelacji. Tylko musisz poszukać sposobu na to by dotrzeć do właściwych osób. Jak nie trafisz to faktycznie po tobie.
Anonymous napisał:
będą sie przyglądali jak gnoją człowieka
To jest w tym bardzo trudne, bo to co ludzie w Warszawie robią a to co myślą to czasami dwie bardzo różne sprawy.
Poza tym to z twojego wpisu jasno wynika dlaczego urzędu z tzw. ściany wschodniej nie angażują się w protest. Po prostu to czysta kalkulacja. Ludzie maja za dużo do stracenia. Układ jest jak widać stabilny i spełnia oczekiwania środowiska więc nie ma potrzeby go zmieniać. Ręka rękę myje jak to się mówi.
 
Back
Do góry