• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Najważniejsze, żeby była robota!!!!

G

Genek

Gość
Najważniuejsze ,żeby była praca. Oby rzeczywiście ta trójka z przodu była przy wypłacie na rękę(3000 minimum) . Zwykli funkcjonariusze do tej pory o takich pieniądzach mogli zapomnieć. Tylko wybrańcy łykali takie kwoty (często nic de facto nie robiąc). W imię sprawiedliwości społecznej powinni wylecieć przy okazji tej reorganizacji na zbity pysk. Czerwone kolesiostwo- precz!!!
Pracy będziemy mieć bardzo dużo -wierzcie mi. Nie podniecajmy się i nie panikujmy!!! To naprawdę szansa dla nas by oczyścić nasze środowisko z pewnych osób. Tak na to należy patrzeć. Nie dajmy się zwariować. Zwykli pracownicy naprawdę nie mają się czego bać. Bądźmy dobrej myśli. A Wy stara gwardio się bójcie !!haha :oops: :oops: :D :D :!: :!:
 
"Brawo" Gienek , to jest właśnie ta retoryka , o to chodziłó twórcom ustawy , wykosić "Czerwone pająki" rozumiem że chodzi Ci o ludzi urodzonych w latach 40 i 50 tych XXW , zastąpić za judaszowe srebrniki rzeszą wiernych miernych bezideowych absolwentów dziwnych studiów którzy nie potrafią znależć się na rynku pracy ale wyznają zasadę TKM.Powodzenia Genio w Kasie.
 
No bo chodzi o brutto 3x933=2799 BRUTTO odjąć 33% podatków i na ZDROWIE to zostaje 1875 na rączkę minimum.Ale nawet jakoś i w to jest mi trudno uwierzyć...
 
dlaczego nie mają nam uczciwie płacić!!!!

Cenimy się kochani.Co to jest Q 3000 zł na rękę??? Opłat co miesiąc każdy z nas ma około 1400 zeta na miesiąc a gdzie reszta??? Jakby druga osoba w rodzinie nie pracowała to kaplica.Fizol wyciąga na rękę ponad 3000 zł!!!! A my średnio 1600-1800 zł.Co to ma być??? Ty gościu o ideach nie pieprz. Bo ci wszyscy ideowcy nie zarabiają tyle co zwykli funkcjonariusze tylko mają dwa razy więcej jeżeli nie lepiej. Więc mi nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.
 
z tym 3x933=2799 BRUTTO to bym się tak nie podniecał bo w projekcie ustawy jest też mowa o mnożniku jako elemencie uposażenia a ten mnożnik wcale nie musi być równy lub większy od jedności. A idąc dalej mam znajomych w tej chwili w skarbówce których mnożnik wynosi 0,9 , no i co wy na to. To jest zwykła ściema.
 
... no Genek ma rację. Może teraz doceni się zwykłych funkcjonariuszy. Ile to jest spadochroniarzy ze stanowisk kierowniczych którym znosząc ze stanowiska "nie zrobiono krzywdy". Dzięki nim dobrze pracującym nie udziela się awansów bo kasa idzie na kogo innego.
Mam nadzieję że przyjdzie wiatr rewolucji i wymiecie nugusów :twisted:
 
zgadzam się.

Pan Kluska to mój guru. i jeśli to on ma wpływ na reformę to myślę że gorzej będą mieć pracownicy skarbówki. zresztą zobaczymy, pożyjemy i zobaczymy. Przecież nawet koniec SC nie jest końcem świata. a czy może być gorzej niż teraz? chyba nie więc może być już tylko lepiej.
 
Back
Do góry