• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór listopad 2020, kwestia dokumentów

MiłaŻmija

Użytkownik
Dołączył
17 Maj 2020
Posty
79
Punkty reakcji
55
Dzień dobry Forumowicze.
Jestem o krok od złożenia dokumentów do SCS. Obecny nabór ma jednak inne (skromniejsze) wymagania, co do papierologii. Mianowicie nie jest wymagane podanie. Moje pytanie kieruję do osób, które spotkały się z taką sytuacją, jak dołączenie dodatkowych, niewymaganych dokumentów?
Czy w IAS odbiorą to jako nadgorliwość lub brak zrozumienia z mojej strony?
Zdaję sobie sprawę, że skoro chcą określonych dok. to owe im wystarczą do weryfikacji kandydata. Natomiast zastanawia mnie, czy jeśli dołączę podanie, to zostanie ono tylko zignorowane czy potraktowane tak, jak wspomniałam wcześniej.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam.
 
Dodatkowe dokumenty jak kwalifilacje, kursy itd będą chcieli od Ciebie na rozmowie.
W ogłoszeniu o naborze jest informacja, że wszelkie kursy, kwalifikacje itp. należy złożyć już teraz wraz z kwestionariuszem osobowym. Natomiast nie ma niczego na temat PODANIA, a o nie mi chodzi. Czy w ogóle je dołączyć, bo jeśli tak, to właśnie teraz, a nie gdzieś w trakcie rekrutacji. Jest to jednak pismo uzupełniające informacje o kandydacie, chociażby w kwestii cech osobowości.
Natomiast chodzi mi o to, czy mogą patrzeć nieprzychylnie na dołączenie dodatkowych dokumentów, kiedy lista określa jasno, jakich wymagają. Jest to o tyle problematyczne, że chodzi o podanie. Czyli pismo, które było do tej pory raczej obligatoryjne.
 
Proponuję nie rozdzielać włosa na czworo - w obecnej sytuacji kadrowej tej instytucji możesz nawet napisać koślawie i z błędami, pismo złożyć na papierze nie pierwszej świeżości a i tak każdy chętny spełniający minimalne warunki będzie przyjęty - cytując Janka Ziobro "luz w d..pie" (y)
 
Back
Do góry