• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC

Jutro test merytoryczny na młodszego końtrolera;) w wydziale egzekucji. Taki mały psikus, że dowiedziałem się o tym dziś po 16:] Ale nic to, magisterka aż furczy i akurat z egzekucji adm., więc mam nadzieję, że przez ten etap przebrnę. Gorzej z rozmowami kwal. bo po ich odbyciu nie wiadomo czego się spodziewać.
 
Słusznie Sherlocku;p
Ale spójrz na ustawienia forum: Czasy w strefie GMT. Teraz jest 14:06. (a rzeczywista godzina 16:06).

Etap pierwszy zaliczony, jutro testowanie z angola.
 
Witam!
Przeczytałam całą rozmowę na temat pracy w SC i moj dotychczasowy entuzjazm zmalał :), a szkoda, bo inaczej to sobie wyobrażałam. Widocznie skończone studia nie pomogą- a jestem politologiem. Mam nadzieję, że osoby, ktore pomyslnie przeszły proces rekrutacji, szerzej "opowiedzą" o tym , jak naprawde wygląda ta praca.
Pozdrawiam :)
 
Witam !!!!!
Staram się o przyjęcie do grup mobilnych. Może ktoś z Was wie jak przebiega proces rekrutacji. Z góry dzięki :)
 
Jeżeli masz "plecak" to rekrutacja odędzie się całkowicie bezstresowo. Natomiast jeżeli takowego nie posiadasz, to poszukaj normalego zajęcia za normalne pieniądze, bo przez długie lata będziesz MKC i tylko ziomki z grupy będą awansowane. Nie ma co się czarować że "cło" jest "złapaniem pana Boga za pięty", jest zapierdziel, ostry zapierdziel za małe pieniądze, i nie raz i nie dwa usłyszysz pod swoim adresem obelgi i groźby. Także zastanów się dobrze czy na pewno pragniesz pracować w takiej dziwnej formacji, która ma same obowiązki a nie ma uprawnień. (wiem bo pracowałem ale oczy mi się otworzyły po 4 latach, które uważam za zmarnowane)
 
"Plecaka" w mobilnych akurat to nie mam. Ja też coś wiem o pracy w tej służbie bo mój mąż jest celnikiem. Zastraszanie, groźby itp były, są i będą nie tylko w tej służbie.
 
"Zaraz" kończe studia, i chciałabym pracować w IC w Olsztynie - dział kadr i szkoleń, czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja? - i wogóle jak tam jest?
 
"Zaraz" kończe studia, i chciałabym pracować w IC w Olsztynie - dział kadr i szkoleń, czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja? - i wogóle jak tam jest?

Nie chcę Cię martwić, ale:
Dokumenty dotyczące podjęcia służby, pracy w Izbie Celnej w Olsztynie przyjmowane i rozpatrywane są wyłącznie w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie Dyrektora Izby Celnej w Olsztynie.
Także dopóki nie pojawi się info o stosownym naborze, to nie bardzo masz szanse (teoretyzując i opierając się o oficjalne info).
 
Witam
Czy mógłby mi ktoś z szanownych forumowiczów przybliżyć czego mam się spodziewać na teście z angielskiego? Chodzi mi o przykładowe zadania lub zarys tych zadań do zrobienia na teście.
pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
 
Witam ja niedługo mam test z języka angielskiego do IC czy mógłby pomóc mi ktoś jak to się odbywa, jakieś przykłady.Będę wdzięczny

pozdrawiam
 
Witam
Czy mógłby mi ktoś z szanownych forumowiczów przybliżyć czego mam się spodziewać na teście z angielskiego? Chodzi mi o przykładowe zadania lub zarys tych zadań do zrobienia na teście.
pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Test z j.angielskiego polega na uzupełnieniu z podanych możliwości pasujący brakujący wyraz .
Nie należy do trudnych chyba że ktoś nic nie rozumie po angielsku :)
 
"agness25" a tam jest tez podane w roznych czasach< i czy sa jakies słówka z celnictwa???
Wogóle dzieki że dałas troche rozeznania z tym testem, jestem wdzieczny.
 
Back
Do góry