• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

MUNDURÓWKA DLA CELNIKA-INFORMATYKA

to zależy czy jesteś jako cywil czy mundurowy. jeśli masz akt mianowania to mundurowy a jak umowę o pracę to cywil.
i chyba zależy od kiedy pracujesz, u nas mundurówka była na wiosnę.
pzdr.
 
MIANOWANY, 11 LAT PRACY.ILE W TAKIM RAZIE PŁACILI?TO RACZEJ NIEMOŻLIWE ŻEBYM PRZEOCZYŁ JAKIEŚ EXTRA WPŁYWY NA KONTO?
 
Informatyk to nie celnik
po co oni kończa kursy zasadnicze i zdają egzaminy. Każdy z komisji wie o tym, że informatyków i tak trzeba przepchnąc bo oni nie mają nic wspólnego z cłem.

Koledzy informatycy - nie bądźcie zachłanni
Który z was dokonał odprawy celnej.
Sami sobie odpowidzcie...
 
Celniczek napisał:
Informatyk to nie celnik
po co oni kończa kursy zasadnicze i zdają egzaminy. Każdy z komisji wie o tym, że informatyków i tak trzeba przepchnąc bo oni nie mają nic wspólnego z cłem.

Koledzy informatycy - nie bądźcie zachłanni
Który z was dokonał odprawy celnej.
Sami sobie odpowidzcie...

No nie przesadzajmy, jacy zachłanni? Czasami zdarza się, że informatyk jest powoływany do służby a nie zatrudniany na umowę o pracę bo po prostu izby miały etaty mundurowe a nie cywilne i wtedy dlaczego niby munudurówka miałaby się nie należeć? A tak swoją drogą to ta mundurówka jest dla informatyków takim sobie pocieszeniem biorąc pod uwagę różnicę zarobków informatyków w sektorze publicznym a prywatnym. Mam tu na myśli prawdziwych informatyków pracujących przy dużych systemach celnych a nie chłopców od instalowania drukarek i Windowsów. A tak poza tym, to osobiście bardzo szanuję prawdziwych Zolli z oddziałów i przejść, zwłaszcza ich pracę za te marne celnicze złotówki.
 
Back
Do góry