• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

może coś ruszymy????

C

celniczka I.C. W-wa

Gość
Cześć wszystkim, może już czas na ruch z naszej strony?, czy mamy czekać na ROZWIĄZANIA na górze? (bez nas).Pracuję już parę lat i pamiętam, że jedynie "STRAJK WŁOSKI" dał do myślenia naszym władzom. Zablokowanie granic - to coś co da wszystkim do myślenia i przemyślenia :D :wink:
 
niestety zdazylam juz zauwazyc, ze warszawka nie bardzo chce sie ruszyc jesli chodzi o jakis protest. moi koledzy potrafia sie jedynie nawzajem dolowac i prowadzic jakies bezsensowne jalowe dyskusje typu "co to bedzie gdy....". brak slow....
 
Walczymy aby nic się nie zmieniło w naszej szarej rzeczywistości. Walczymy aby nasi inżynierowie nadal sprawowali swoje funkcje na świeczniku. Walczymy aby nadal funkcjonowały kominy płacowe .Walczymy aby nadal na jednego pracującego przypadało ileś tam procent funkcyjnego co tylko pokazuje palcem. Walcujcie tylko się nie dziwcie, że ktoś chce zaorać taką fajną instytucję.
 
do poprzednika

To dlaczego obecny SSC niczego nie zmienił ??? Jakie były kryteria naboru na stanowiska Dyrektorów IC ??? Wszyscy jestesmy za naprawa, ale dlaczego musi byc likwidacja ??? Gdzie jest rachunek ekonomiczny ??? i tak dalej ble ble ble .... Wszystko pod publiczkę !!!!!!!!! :D
 
Likwidacja jest niezbędna: aby móc pozbyć się ludzi którzy załatwli sobie nietykalność obejmując stanowiska np. w związkach, aby zlikwidować nierentowne oddziały które utrzymywane są ze względu na opór społeczny, aby usunąć ludzi z dziwnych układów (i na ich miejsce wsadzić swoich :lol: ).
 
do poprze4dnika

Swoich to rozumiem , ale dlaczego to mają być BETONY oraz dlaczego za to mają zapłacić podatnicy ??? Jest tylu wykształconych ludzi...... ale u nas zawsze BETON !!!!!!!!!!!!!!!
 
Swoich

Tzn takich , ktorzy cały czas przytakuja jak Gorzow Wlkp. aby sie utrzymac/wazelina do potegi a zero wiadomosci / i sprzedac wszystko co cos robi jak chocby BOLKA na Świecku.
 
Naprawdę szkoda mi cła.Tu zaczynałem pracę i przez cały czas jak to się ładnie nazywa identyfikowałem się ze służbą. Mam cichą nadzieję że dla ludzi bez garba coś się zmieni. Oby to nie była tylko nadzieja. Kiedyś kierowali nami ludzie z układu towarzyskiego a teraz politycznego. Wspólny mianownik często był jeden - brak kompetencji.
 
Back
Do góry