• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

miałem sen, wielki i piękny sen!

B

badacz pisma świętego

Gość
Miałem sen, który jak jawa stanął przed moimi oczami!Widziałem, zadowolonych ludzi i uśmiechnięte twarze, zapytałem dlaczego jesteście szczęśliwi?Bo dostaliśmy awanse, za dobrą pracę i żaden z nas nie jest kolegą kierownika ani naczelnika a tym bardziej dyrektora i żaden z nas na nikogo nie doniósł!Widziałem w tym śnie Medyke, widziałem jak SS każe rotować wszystkich na wszystkich stanowiskach, widziałem kierowników, którzy wszystkich traktowali jednakowo i sprawiedliwie!Widziałem listę nagród przed świętami na której byli wszyscy i nikt nie musiał włazić w tyłek przełożonemu żeby dostać te parę groszy!Widziałem komuchów odsuniętych od kierowniczych stanowisk i pracujących jak zwykli celnicy! Widziałem fachowców docenianych i podziwianych, widziałem związki które walczyły o nas do ostatniej szansy i prawników w izbie, którzy dbali o nasze prawa i dobre imię!Nagle obudził mnie Mikołaj, dał mi rózgę i powiedział, że za takie sny to może mnie kopnąć w tyłek i jak nie przestanę wierzyć w cuda to mnie zamknie w Żurawicy!Pozdrawiam wszystkich z okazji Mikołajek!
 
Back
Do góry