• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

MARSZ 17 kwietnia

Maluch

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiem, że wielu z WAS nie wie czy jutro 17 kwietnia iść na marsz. Wielu się boi, wstydzi, patrzy na kolegę przy biurku, czy on idzie. Pokażmy, że jesteśmy razem. Pokazmy, że potrafimy razem coś zrobić. Nie wystarczy gadać, że mamy źle, trzeba jeszcze pokazać. To ostatnia szansa aby nas zauwazono. I mało ważne czy masz lat 30 czy 50. I mało ważne ,że uważasz, że to nic nie da. RUSZ TYŁEK, NIE BÓJ SIĘ !!!!! NIC CI NIE ZROBIĄ.
Dla niezdecydowanych. W UC I zbiórka 9.45 przed gmachem budynku. Jeżeli w innych Urzędach nie daliście rady sie zoorganizować przyjedźcie pod UC I pojedziemy razem. Będzie nas wielu. A z TOBĄ jeszcze wiecej. TO byłby wstyd gdyby Warszawy nie było. My mamy naprawdę dwa kroki. Pomyśl celniku o podrózujacych od 4 rano żeby być na marszu.
Wieżę, że będziemy RAZEM.
 
Wiem, że wielu z WAS nie wie czy jutro 17 kwietnia iść na marsz.

My mamy naprawdę dwa kroki. Pomyśl celniku o podrózujacych od 4 rano żeby być na marszu.
Wieżę, że będziemy RAZEM.

Ba, żeby tylko od 4 rano. Warszawo nie zawiedź. Ja przyjadę, a Ty przyjdziesz ?

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ
 
będziemy będziemy - co prawda umawialismy się na wyjazd o 10:00 ale spoko - bedziemy przed Sonatą 9:45 :) do zobaczenia
 
Wielkie podziekowania dla wszystkich celników z Warszawy i okolic, którzy byli na MARSZU. Bylismy razem.
Wstyd i żenada dla tych co tyłki trzymali w ciepełku. Nie narzekajcie wiecej na swoja pracę. Nie jesteście warci tego munduru.
 
Back
Do góry