• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

MARIAN NADAJE SIę DO PCHANIA KARUZELI !

E

egzekutor

Gość
NIE śCIąGAJCIE MOICH POSTóW ,NASZ SZEF NAS NIE LUBI, NIGDY SIę DLA NAS O NIC NIE STARAł,NIECH WIE żE GO OLEWAMY I WSTYDZIMY SIę żE NAMI RZąDZI! KOLEJKI MUSZą SIę WYDłUZAć,ODPRAWY MUSZą BYC WOLNIEJSZE!MARIAN MUSI ODEJSć! NA ZAWSZE!JUZ NIGDY NIE POZWóLMY żEBY KARIEROWICZE I DUPKI NAMI RZąDZILI!
 
Bałagan na forum jest taki, że niestety leci większość postów naruszających rRegulamin. Nie ma czasu na ich edytowanie. przepraszamy i prosimy o więksża uwagę.
Posty należy zamieszczać we właściwych działach i tematach i nie dublować tematów. Posty "zbytnio" obrażające staramy się również wychwytywać.
 
I niech sobie posłuje a nie szefuje sc.Swoich zaufanych w mf i izbach niech zabierze do prowadzenia swojego biura poselskiego , będzie go miał wtedy w każdym wojedództwie a działać będą jak nasza służba za jego szefowania , wtedy szybko skończy karierę polityczną.
 
Prawdopodobnie Marian jako ostatni,5 ze swojej listy, dostał się do parlamentu. Startował w okręgu 14, gdzie PIS uzyskał ponad 52% głosów i 5 mandatów.
 
Szef nie został posłem

Tak macie racje z okręgu 14 ( w skrócie Nowy Sącz i okolice) jest 5 posłów z PIS ale niestety nie ma wsród nich Szefa słuzby Celnej. I to informacja pewna.
 
Widzisz marian nawet swoi się na tobie poznali. Niewiele zrobiłes dobrego dla służby celnej tak samo jak dl alokalnej społeczności. Pan Bóg czuwa. A teraz kopną cie jeszcze stołka i amen.
 
Marian

no nietety.
dostał 5329 głosów. z listy weszło 5 najlepszych.


widocznie jego 'sukcesy' nie przekonały wyborców...
i co teraz? powrót na stołek SSC?
ale Zyta pewnie nie bedzie ministrem fin?
i co teraz Maryjan??
 
Racja,mój błąd.
Marian na swojej liście jest dopiero 9 pod względem uzyskanych głosów, więc nie wchodzi.

Może teraz post. dysc. za złamanie zapisów ustawy o SC, dotyczące wygłaszania poglądów politycznych, gdyż nie przewiduje się w tej chwili brania urlopu wypoczynowego, ani bezpłatnego (tego raczej Szef nie wziął) zwalniającego z tych zapisów.

Polecam artykuł z Pulsu Biznesu z dnia 19.10.2007r. pt. "Supercelnik na bakier z prawem" (czy to pierwszy raz 8) )
 
Biedny Marian

Biedny Marian. Jest mały, nikt go nie rozumie, nikt go nie lubi... Założę się, że w dzieciństwie mamusia wiązała mu kość na szyi, żeby chociaż pieski się z nim pobawiły. A jak wyrósł... ups! Sorki, poniosło mnie - jak skończył -dzieści lat, nadal rozpaczliwie szuka sposobu, żeby zaistnieć. Choćby łamiąc prawo.
 
maryjan

Zawsze może zająć się swoim karate i walczyć z van Dammem albo Seagalem. Miejmy nadzieję, że spuszczą go z hukiem i szybko o nim zapomnimy.
 
czy jest możliwe żeby się zmienił, nie wiem ale gdyby był dobrym SSC to nie byłoby takich wpisów. Ja sie po prostu go boje i jego pomysłów o likwidacji Służby Celnej.
 
Back
Do góry