• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lektura forum

Robozoll

Użytkownik
Dołączył
29 Listopad 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Miasto
Nadmorskie miasto z tramwajami
Poczytałem sobie forum, w różnych tematach, obraz jaki z tego się wyłania to obraz nędzy i rozpaczy naszej Izby. Powiedzmy że tak jest. Choć pewności mieć nie można, bo jak będzie to czas pokaże. Ale pytanie mam takie: Co robią nasze związki zawodowe? Czy oni wogóle widzą co się dzieje? Czy ich to wogóle interesuje? Raczej nie! Tak beznadziejnych związków zawodowych to nie ma nigdzie! A kto tworzy obraz związków? Ludzie którzy w nim działają. A Ci są beznadziejni. Powinni już dawno odejść i zrobić miejsce dla tych, którzy chcą cokolwiek zdziałać. Jeśli tacy jeszcze są. Osobiście wątpię, bo zniechęcenie powszechne jest aż nadto widoczne. To takie drobne uwagi na początek, wkrótce więcej tekstów. Zapraszam do lektury.
 
Polecam inne fora tam opinia o związkach nie odstaje od Twojej - chyba niepotrzebnie jesteś zdziwiony. Nowych chętnych nie znajdziesz chćbyś pękł. :shock:
 
Robozollu, zostań piką i awangardą celnictwa i weź sprawy w swoje ręce. I Ty możesz zostać związkowcem. Wtedy na pewno będzie lepiej. Najłatwiej siedzieć i jęczeć......(i nie jestem w związkach)
 
Do Helenki!

Nie będę żadną piką ani awangardą. Związki zawodowe to miejsce dla nieudaczników i karierowiczów najpodlejszej kategorii, bo robiących karierę na cudzej krzywdzie. Jak miałem kłopoty jakiś czas temu, to nawet w stołek nie pierd...li w mojej sprawie. "No my nic nie możemy zrobić, przecież Dyrektor rządzi jak dyktator" - koniec cytatu. Domyślcie się kogo! Nikt tak dobrze nie zadba o swoje sprawy jak on sam, a jak nie wie jak to zrobić to polecam porady pracowników Inspekcji pracy. Napewno pomogą, znam przykłady, tyle że nie z naszej firmy.
 
Back
Do góry