• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kwestionariusz osobowy

FranekFkimono

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Styczeń 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, mam pytanie związane z kwestionariuszem osobowym. Oczywiste jest że numer ewidencyjny nadadzą oni, domyślam się że w miejscu jednostki organizacyjnej przybiją pieczątkę. Pod pouczeniem są miejsca na miejscowość i datę oraz czytelny podpis kandydata. Wyżej jest napisane, że pouczenie wypełnia jednostka organizacyjna a część I i II kwestionariusza kandydat. Zacząłem się zastanawiać czy należy podpisać pod pouczeniem, jako iż zapoznałem się z nim a datę i miejsce zostawić dla osoby, która zajmie się moim kwestionariuszem, czy oba miejsca zostawić puste bo będę miał okazję np. na rozmowie kwalifikacyjnej zostanę poproszony o podpis w tym miejscu? Czy jest jeszcze jakieś miejsce które powinienem dla nich zostawić puste?
 
Nikt Cię pod tym już nigdy nie poprosi o podpis
I nie wpinaj tam zdjęcia bo po przyjęciu i tak Panie będą kazały Ci przez system wysłać wniosek o legitymacje wraz ze zdjęciem w normach jakie są zezwolone
 
Moim zdaniem pod pouczeniem podpisujesz się, wpisujesz datę i miejscowość.
Część dot. pouczenia może być zmieniana na potrzeby rekrutacji do poszczególnych IAS, stąd rezerwa dla urzędu.
 
@

Agatka

Dlaczego nikt już nigdy mnie nie poprosi?
Bo ten kwestionariusz jest wazny tylko teraz, potem o tym zapominają. To jest dokument uprawniający Cię do startu, do tego aby mogło prześwietlić Cie ABW i aby mogli dostać Twoje dane osobowe potrzebne dalej do rektutacji. Składasz kwestionariusz cały podpisany i tyle. Potem go nie widzisz już w ogóle.
 
@

Lama

Z automatu tak zrobiłem, później podarłem i drukowałem jeszcze raz. Zamierzam wysłać papiery, aktualnie jest nabór. Zamierzam jutro zadzwonić do Inspektora Danych Osobowych i go podpytać
 
Back
Do góry