• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

krwawy bolo wrocil

Wyników nie będzie,tego być mozna niemal pewnym.Nic tu nie pomogą te ładne samochody,nawet gdyby były jeszcze droższe i jeszcze ładniejsze.
 
tutaj jest wątek o krwawym bolo a wy jak chcecie porozmawiac o swoich pięknych czarnych uniformach nie splamionych pracą to załóżcie osobny temat to nie jest takie trudne jak się wydaje i może wtedy wylejecie swoją gorycz z powodu tego że nie każdemu dano pojezdzić nowym ładnym samochodem a o sukcesach to najstarsi górale nie pamiętają w waszej super profesjonalnej formacji
 
No jak tam ? :lol: Chodzą słuchy , że Bolo / ten od Pingla :mrgreen: / załapał się już na pierwsze punkty w Porcie . Interesuje mnie czy mocno zaciera łapki i czy ciągnie za konsekwencje . Piszcie , bo mam już powoli pełne gacie :wink:
 
BOLO NIE PRZEJMUJ SIE TYM CO PISZA MALUTCY LUDZIE. BADZ ZAWSZE CZLOWIEKIEM A TAKIM CIE ZNAM I CI CO MAJA COS NA SUMIENIU NIECH SIE BOJA A TY ROB SWOJE . POZDRAWIAM JARZABEK :D
 
NO DOBRA, TO JA BOLO. NAPISAŁEM SAM O SOBIE, BO WSZYSCY MNIE CHYBA NIE LUBIĄ. A PRZECIEŻ JESTEM MISTRZEM W WALCE Z NIEPRAWIDŁOWOŚCIAMI. UDOWODNIŁEM TO W KOŁBASKOWIE - PRZECIEŻ TAM BYŁO TAK UCZCIWIE, ŻE DYREKCJA CHCE ABY TAL BYŁO W CAŁEJ IZBIE.
 
MIEJ ODWAGE PISAC CHOCIAZ POD WLASNYM NICKIEM ( DOTYCZY DRUGIEGO WPISU JARZABEK) A NIE UKRYWAC SIE POD CZYIMS NICKIEM.
TO TYLKO O TOBIE SWIADCZY BARDZO ZLE TCHORZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
to ja jestem prawdziwy jarzabek i marze aby ktoś mnie porządnie skontrolował bo wtedy bedzie lepiej . Nie ma dobrych pracowników tylko są źle skontrolowani oto nasza zasada jarzabkow
 
Krwawy BOLO

Czarnuchy dajcie sobie luz.................Myślicie , że szkalowanie człowieka jaki on by nie był jest OK ale sie bardzo mylicie. Nie jestem z waszej IC ale znam BOLA i waszego DYREKTORA i nie jest to zadna wazelina ale konkretna ocena dokonan i faktow. Boicie sie zmian a to cechuje pewne układy i tyle -myślcie intensywnie ..............................???????????????????????? bo to nie wasza domena hi hi :oops:
 
Ale nam Jarząbek dołożyłeś!!! Mądrzy, którzy słuchają głosu rozsądku zwłaszcza kiedy jest obiektywny. Chociaż ta opinia o nieksim poziomie intelektualnym "czarnuchów" ma wymiar uniwersalny i z powodzenoiem można ją przypiąć do każdego z nich. Żenujące jest jednak, że jest ona trafna w nszym przypadku do 100% tego towarzystwa łącznie z dowództwem i tym chyba należy tłumaczyć brak wyników.
 
Widzę, ze paranoja dociera do forum, które słuzyc powinno ocenie rzeczywistości.
Prawdziwy jarząbek nareszcie dostrzegł prawde - DYR Miłościwie Panujacy widzi to co przed nami ukryte- straszny układ oplatający izbe i jako jedyny (+Jarząbek ) jest w stanie go zwalczyć.
Szanowny Jarząbek nie dostrzega, że w sytuacji gdy:
- brak jest jakiejkolwiek pewności zatrudnienia,
- ruchy kadrowe nie są uzasadniane i tłumaczone, ale przypominają losowania w toto,
- brak jest jakiejkolwiek informacji o planach reorganizacji,
- ludzie pracuja z dnia na dzień w niepewności i strachu-
to wszystko stanowi podłoże do tworzenia super układu - poniektórzy myslą jak tu się przymilić władzy, jak pocałować w d. żeby władza pamiętała, jak znależć się w kręgu (układzie) znajomych o których będzie się pamiętać przy najblizszych likwidacjach.
Jeżeli to jest nowoczesne zarządzanie i walka z układem którego jak inne czrnuchy nie dostrzegam, to chyba oślepłem
 
tluczkowy dziwnie żyje z dnia na dzień i martwi się że karuzela kadrowa go nie wzięła w górę i dlatego pisze że nie może pojąć dlaczego są zmiany kadrowe.Tłuczkowy jest od trzymania tłuczka a nie od analizy zmian kadrowych bo tego przecież nie pojmie
 
NASZ PATROL WAS SKONTROLUJE PRZESTANIECIE PISAC NA FORUM WEZCIE SIE DO ROBOTY NIE ZNACIE DNIA KIEDY WAS SKONTROLUJEMY CZAS LENIUCHOWANIA SIE SKONCZYL
 
No to się Nowy Pan naczyta o swojej drużynie nic dobrego z tego pisania na forum nie wyjdzie to jakaś prowokacja nikt normalny nie boi sie kontroli
 
Back
Do góry