• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Konkurs

gal2010

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam jaki jest tego lata ranking kandydatów na Dyrektora naszej obleganej przez kosmitów instytucji???
 
Zamiast rankingu

Zamiast rankingu proponowałbym rozważyć ewentualne kandydatury.
Jak ustalimy ewentualne kandydatury, to będzie można zrobić ranking.
Wg mnie raczej wezmą udział w wyścigu p.o. oraz I z-ca.
 
Nie wydaje mi się, że p.o. wystartuje. Z tego stołka jest droga prosta na Dworzec Morski albo Wiślany. To by było nie rozsądne.
 
Ja jednak uważam, że wystartuje, choćby z czystej przyzwoitości, żeby było tło. Żeby przeprowadzić konkurs trzeba mieć kilku kandydatów. Zauważyć też trzeba kto może startować. Tylko oficerowie. W związku z tym należy szukać ewentualnych kandydatur wśród obecnych "szefów" i ludzi, którzy szefowali w momencie wejścia w życie ustawy o SC.
Ja się już teraz boję, jakie kandydatury mogą się pojawić...
 
Oj naiwni!

Zamiast rankingu proponowałbym rozważyć ewentualne kandydatury.
Jak ustalimy ewentualne kandydatury, to będzie można zrobić ranking.
Wg mnie raczej wezmą udział w wyścigu p.o. oraz I z-ca.

[Zapomnieliście co najmniej o 2 kandydatach z rzepińskiej kuźni kadr.
 
Z tego, co wiem akcyzoll to nowe rozporządzenie nie precyzuje konkretnej, minimalnej liczby kandydatów aby się mógł odbyć konkurs. Nawet gdy wystartuje jeden odbywa się proces rekrutacji w tym egzamin. Z tego co chodzą słuchy to wystartuje Paździoch, Mietek, Carbon i kontrkanydat Carbona z konkursu sprzed 3-4 lat. Z tego co ludzie gadają to P.O. raczej nie. Przed Światem według Kiepskich, może naszą i tak wyniszczoną izbę uratują testy psychologiczne, które zdają kandydaci i sądząc po mimice nie każdy da radę w tym zakresie.:)
 
Z Twojej wyliczanki pasowałby mi jedynie Mietek. Miałem z Nim niewiele styczności, ale z tych niewielu okazji zawsze mi wyszło, iż facet jest na poziomie. A to już dużo.
 
Fakt. Mietek jest ok. Carbon się chyba wypalił, ale plecy tego ostatniego z tego co wiem są szerokie.
 
Ponoć czeka już tylko na nominację,
a nazwisko Jego zbliżone do naszego boksera, Leszka - medalisty olimpijskiego,
p.s. był już na NASZYM terenie
 
Jedni tacy z Rzepina za mszę zapłacili i na pielgrzymkę rowerami pojechali, aby ich Najwyższy wysłuchał i zabrał takiego jednego prawdziwego oficera do Gdyni.
 
Proszę wymienić 10 zastosowań spinacza biurowego.
To pytanie padło w konkursie na stanowisko młodszego eksperta w O.C.
Pytający to oczywiście "ekspert".
 
Ja tam stawiam na kręcinę;) ma ogromne doświadczenie poparte wiedzą merytoryczną i wyjątkowymi zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi, dodatkowo jest jedynym cywilem na stanowisku dyr. W polsce co świadczy o bezgranicznym zaufaniu chyba samego donaldinio,
 
PS. A I z-cą mianuje ulubioną postać z kreskówek o psim nazwisku, postać chamowata, prostacka z wiedza zawodową pracownika mc donalds pozbawiona własnej opinii z rozbitym wydziałem lecz służalczo wierna i niezawodna w ustawicznym przytakiwaniu niezmiennie trafnych decyzji swojego pana
 
Amicus chyba żartujesz z tym spinaczem ?, jeżeli nie to nie mam już pytań i ta firma idzie..... nasi eksperci - fachowcy :)
 
Amicus chyba żartujesz z tym spinaczem ?, jeżeli nie to nie mam już pytań i ta firma idzie..... nasi eksperci - fachowcy :)

Niestety, myślałem że to żarty członków komisji...ale osoba-kandydat na stanowisko mł.eksperta potwierdziła.
Cóż eksperckie stanowisko zobowiazuje.

Gratulacje dla pomysłodawcy zastosowań spinaczy biurowych.
Kto wymyśli więcej zastosowań /patentów ma szansę nawet na nagrodę półroczną.
Kierownik O.C. wezwał f.celnych do rywalizacji, a kierunek owej rywalizacji j/w.
 
Back
Do góry