• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komunikat protestacyjny

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 537
Punkty reakcji
4 502
Miasto
ZZ Celnicy PL
Brenna 16.03.2007r.

ŚLĄSKIE FORUM ZWIĄZKOWE

Śląski Związek Zawodowy Służby Celnej w Cieszynie
Związek Zawodowy Służby Celnej w Bielsku-Białej
Związek Zawodowy Celników w Katowicach
NSZZ "Solidarność" przy IC w Katowicach
Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Celnej przy IC we Wrocławiu
Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Celnej Województwa Opolskiego


KOMUNIKAT

Śląskie Forum Związkowe po analizie projektu ustawy o Krajowej
Administracji Skarbowej oraz projektu ustawy - przepisy
wprowadzające ustawę o KAS z dnia 28 lutego 2007r.
przekazanych do konsultacji dyrektorom izb celnych i skarbowych
uznało za konieczne podjęcie zdecydowanych form protestu i
uzgodniło harmonogram działań w tym zakresie.
Akcja protestacyjna rozpocznie sie zgodnie z przyjętym
harmonogramem.

Na oryginale właściwe podpisy
 
Czyżby związki wreszcie sie dogadały? Może po siedmiu latach od wypisania sie z tego towarzystwa znowu wstąpię w szeregi związków.
Protest oczywiscie popieram!!!
P.S. A przy okazji, czy ktoś zna opinie dyrektorów przesłane do MF dotyczące oceny projektu KASzanki?
 
PROTEST(y)

proponuję włączyć teraz TVN 24 i obejrzeć jak protestują nauczycjele
 
Nie wszyscy... Tylko ZNP. Tak na marginesie.Rozmawiałem ostatnio z nauczycielem wf-u(5 lat stażu). Pracuje 22 godz/tydzień w szkole i dostaje 1600 zł netto i oczywiście ferie, święta, wakacje wolne, a kaska płynie. Pracuje jako trener w klubie piłkarskim około 10 godz/tydz i dostaje 1000zł . Razem 2600. Oczywiście mało!!! Zapytałem , czy w zamian za podwyzkę w wys 800 zł, zgodzi się pracować w wymiarze 30godz/tydz oraz w przerwy świąteczne, ferie i wakacje, czyli normalny wymiar urlopu 26 dni/rok. Odpowiedź: nigdy w życiu!!!
To samo dotyczy górników, kolejarzy i wielu, wielu innych grup społecznych. Żądać, ale nie zaproponować niczego w zamian.
 
Rene_Gatt

MYSLE, ZE PRAWDZIWI CELNICY WLASNIE TO ROZUMIEJA !!! WSZYSTKIM BEZ WZGLEDU NA WSZYSTKO TYLKO NIE DLA CELNIKOW !!! SWEGO CZASU WPROWADZONO OSZCZEDNOSCI NA STAŁYCH DOSTĘPACH DO INTERNETU JEDEN ABONAMENT WTEDY TO OKOŁO 100 ZŁ, GDY TO POMNOŻYMY PRZEZ ILOŚĆ .... OTRZYMAMY JAKAS KWOTĘ , KTÓREA I TAK BYŁA ZDECYDOWANIE MNIEJSZA NIŻ KOSZTY ZWIAZANE Z WDZWANIANIEM SIE PRZEZ MODEM .... CYFERKI TABELKI ....., BLA BLA DAJCIE MI CZŁOWIEKA , A JA ZNAJDE NA NIEGO PARAGRAF :)
 
będziemy mogli zaprotestować jak "likwidator" SC będzie nam wręczał (lub nie) propozycje do KAS ot tak po cichutku
 
Back
Do góry