• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja lekarska MSWiA

Devgru

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Lipiec 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć,
mam do Państwa pytanie. W najbliższym czasie stanę na komisji lekarskiej MSWiA w związku z kandydowaniem do Służby Celno-Skarbowej. I tutaj rodzi się duży problem. Mam stwierdzone Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego. Osobiście nie czuję się chory, stan zdrowia według mojej oceny i specjalisty u którego się leczę jest bardzo dobry. Jednakże wykaz chorób i ułomności jest sporządzony i jest tam także część o chorobach układu trawiennego, z tym, że wykaz dla SCS nie wymienia jasno choroby WZJG. Według tabeli komisja może zarówno przyznać Zetkę jak i Nkę. Stąd też moje pytanie. Czy ktoś z Państwa borykał się z podobną chorobą, czy ktokolwiek orientuje się jak Komisja może rozpatrzeć ową chorobę.
Za wszelkie pomocne informacje bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
 
Cześć,
mam do Państwa pytanie. W najbliższym czasie stanę na komisji lekarskiej MSWiA w związku z kandydowaniem do Służby Celno-Skarbowej. I tutaj rodzi się duży problem. Mam stwierdzone Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego. Osobiście nie czuję się chory, stan zdrowia według mojej oceny i specjalisty u którego się leczę jest bardzo dobry. Jednakże wykaz chorób i ułomności jest sporządzony i jest tam także część o chorobach układu trawiennego, z tym, że wykaz dla SCS nie wymienia jasno choroby WZJG. Według tabeli komisja może zarówno przyznać Zetkę jak i Nkę. Stąd też moje pytanie. Czy ktoś z Państwa borykał się z podobną chorobą, czy ktokolwiek orientuje się jak Komisja może rozpatrzeć ową chorobę.
Za wszelkie pomocne informacje bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Jeśli wykaz dla SCS nie wymienia tej choroby to nie powinno być podstaw do negatywnego orzeczenia. Pytanie czy w ogóle przyniesiesz im dokumentację, bo nikt Ci kolonoskopii robić nie będzie.
 
Back
Do góry