• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja lekarska

Nowa2019

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2019
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej, na obiegowce jako kandydatka mam 8 specjalistów w tym psychiatra a nie mam psychologa i nie dostałam też skierowania do niego. Kolega z tego samego naboru ma psychiatrę i psychologa o czym dowiedziałam się dopiero wczoraj jak już mam wszystkich lekarzy oprócz internisty. zastanawiam się czy to możliwe że pomylili się przy wypisywaniu mojej obiegówki czy wpływ na to mają wyniki z multiselekta który był częścią naboru? Nie wiem co mam zrobić bo jeśli by się okazało że muszę jeszcze do psychologa jednak iść to mam miesiąc w plecy bo terminy strasznie długie... Proszę o poradę
 
Zadzwoń/udaj się osobiście do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Nic innego nie wymyślisz, a osobiście wątpię czy wynik jakiegokolwiek testu ma wpływ na to czy masz mieć bądź nie mieć badania u psychologa.
 
Każdy ma psychologa. W miejscu dla psychologa w obiegówce podbijane jest też "widzenie zmierzchowe". Nie miałaś testów psychologicznych w mswia? Wróć dziś komisji i zapytaj. To komisja w mswia typuje lekarzy specjalistów.
 
Ruletka tylko że ja nie mam na obiegówce psychologa wymienionego ani nie ma tej rubryki dla psychologa do wpisania zdolna/niezdolna no i skierowania nie dostałam. I tak się właśnie dziś dowiedziałam że ABW nas będzie 3 miesiące sprawdzać więc teraz to mi się nie spieszy... A niby tak na szybko potrzebują ludzi a nabór 7 miesięcy się ciagnie
 
Ruletka tylko że ja nie mam na obiegówce psychologa wymienionego ani nie ma tej rubryki dla psychologa do wpisania zdolna/niezdolna no i skierowania nie dostałam. I tak się właśnie dziś dowiedziałam że ABW nas będzie 3 miesiące sprawdzać więc teraz to mi się nie spieszy... A niby tak na szybko potrzebują ludzi a nabór 7 miesięcy się ciągnie

Witamy w naszym matrixie ...
 
Mam pytanie odnośnie tego tematu. Biorę udział w rekrutacji do KAS-u(jak się uda to wtedy to pytanie będzie bardziej aktualne xD), a dodatkowo jestem już po komisji lekarskiej do policji i mam wypisane, że jestem zdolny do służby, czy jeśli dostanę się jakimś cudem do SCS, to będę musiał ponownie wszystko robić :D? Zważywszy na to, że i badania do policji i do KAS-u odbywają się w szpitalu MSWiA :D
 
Mam pytanie odnośnie tego tematu. Biorę udział w rekrutacji do KAS-u(jak się uda to wtedy to pytanie będzie bardziej aktualne xD), a dodatkowo jestem już po komisji lekarskiej do policji i mam wypisane, że jestem zdolny do służby, czy jeśli dostanę się jakimś cudem do SCS, to będę musiał ponownie wszystko robić :D? Zważywszy na to, że i badania do policji i do KAS-u odbywają się w szpitalu MSWiA :D
Cóż tu robisz mając zdolny do policji?
 
Ruletka tylko że ja nie mam na obiegówce psychologa wymienionego ani nie ma tej rubryki dla psychologa do wpisania zdolna/niezdolna no i skierowania nie dostałam. I tak się właśnie dziś dowiedziałam że ABW nas będzie 3 miesiące sprawdzać więc teraz to mi się nie spieszy... A niby tak na szybko potrzebują ludzi a nabór 7 miesięcy się ciagnie

Co kraj, to obyczaj. u nas był jeden typ obiegówek dla wszystkich i tak no. Każdy miał wydrukowanego kardiologa, a do niego scs nie szła, czy ginekolog tylko dla Pań. Ja bym się upewniała i to szybko, czy jest ok. Psychologa każdy robi. Ten nasz psycholog nie jest celem ustalenia zdolności psychicznej do pełnienia służby, wymagane są badania jak w rozporządzeniu w tym opinia psychologa tj z mswia
 
W policji na obiegówce miałem:
-kardiologa
-ortopedę
-neurologa
-EKG
-RTG
-okulista
-badania krwi i moczu
-Psycholog
-Psychiatra
No i na końcu internista w postaci komisji lekarskiej, która wydawała opinie o zdolności. Mam nawet papierek potwierdzający zdolność, pytanie tylko czy go uwzględnią i ominę ten cały cyrk związany z kolejkami i terminami, czy będę musiał w tym uczestniczyć :D

Mówisz, że policja lepszym wyborem jest :D?
 
Witamy w naszym matrixie ...
Co kraj, to obyczaj. u nas był jeden typ obiegówek dla wszystkich i tak no. Każdy miał wydrukowanego kardiologa, a do niego scs nie szła, czy ginekolog tylko dla Pań. Ja bym się upewniała i to szybko, czy jest ok. Psychologa każdy robi. Ten nasz psycholog nie jest celem ustalenia zdolności psychicznej do pełnienia służby, wymagane są badania jak w rozporządzeniu w tym opinia psychologa tj z mswia
Racja, dziś się upewniłam =błąd pani co drukuje obiegowki=miesiąc w plecy czekając na psychologa. Jak testy wyglądają? Trudne? Ktoś oblewa czy raczej jak się zdało testy psychologiczne na rekrutacji to powinno być ok?
 
A byłby ktoś tak dobry i zapodał akt prawny na podstawie którego wypisywana jest zdolność? W policji była taka tabelka ze schorzeniami różnymi, np wada wzroku dopuszczalna itp. Z góry dzięki!
 
Back
Do góry