• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja antymobbingowa w IAS Gdansk.

Karol80

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
1
Dziś w Gdańsku pojawiła się komisja antymobbingowa z MF, który z jaśnie panujących narozrabial?
 
Ostatnia edycja:
Podobno komisja wróci do tematu w październiku . Podobno Pani Dyrektor nie popiera takich zachowań podwładnych. A może wypowiedzą się aniołki (podwładni)zastępczyka. Zapraszam do rozmowy.
 
Ostatnia edycja:
Podobno komisja wróci do tematu w październiku. Podobno Pani Dyrektor nie popiera takich zachowań podwładnych. A może wypowiedzą się aniołki (podwładni i podwładne) Zastępczyka. Zapraszam do rozmowy
 
Ostatnia edycja:
Komisja Dyscyplinarna,to czemu w oc Kalisz kierownikiem jest osoba,przeciwko której jest prowadzone postępowanie dyscyplinarne????Tak można?😬🙄
 
Komisja Dyscyplinarna, to czemu w oc Kalisz kierownikiem jest osoba, przeciwko której jest prowadzone postępowanie dyscyplinarne???? Tak można?😬🙄
Można, można !!
Niewłaściwie rozumiesz zadania i samo pojęcie "Komisja Dyscyplinarna"!
Komisja Dyscyplinarna jest od tego, by udowodnić maluczkim, że nic się nie stało ...
 
Słyszałem że poza OC Słupsk clorze w Gdyni i Gdańsku boją się nawet opisać nieprawidłowości. Ja w październiku składam papiery na emkę. A tych co się boją nawet napisać niech Zastępczyk dojedzie.Im o To chodzi 100 osob ogarniętych połóży kwity emki a zostaną tacy których Zastępczyk będzie ćwiczył
 
Ostatnia edycja:
Słyszałem że poza OC Słupsk clorze w Gdyni i Gdańsku boją się nawet opisać nieprawidłowości. Ja w październiku składam papiery na emkę. A tych co się boją nawet napisać niech Zastępczyk dojedzie.Im o To chodzi 100 osob ogarniętych połóży kwity emki a zostaną tacy których Zastępczyk będzie ćwiczył
Nie siej zamętu. To co słyszałeś, nie jest prawdą.
 
Ryszarda Puciata to się bardzo cieszę. Bo wtedy ktoś celowo rozpuszcza że clorze w Gdyni i Gdańsku schowali głowy w piasek. Zwracam honor.
 
Wklejam prośbę o zamieszczenie sprostowania, które wpłynęło na mój mail dot. Kierownika OC KALISZ. Z maila wnika, że @WestZoll sformułował publicznie niaprawdziwy zarzut. Mail został wysłany z prywatnej skrzynki o adresie imiennym, tożsamym z danymi osoby podpisującej się jako autor maila.

"Dzień dobry, wnoszę o sprostowanie nieprawdziwej informacji zamieszczonej na mój temat w wątku: Komisja antymobbingow w IAS Gdańsk przez użytkownika WestZoll o rzekomo prowadzonym przeciwko mnie postępowaniu dyscyplinarnym. Jako obecny Kierownik Oddziału Celnego CUDO w Kaliszu z całą pewnością stwierdzam, że nie jest wobec mnie prowadzone jakiekolwiek postępowanie dyscyplinarne.

Jednocześnie proszę o podanie danych osoby zalogowanej na forum pod tym nickiem.

Proszę o potraktowanie sprawy jako priorytetowej bowiem zamieszczony komentarz godzi w moje dobre imię oraz naraża mnie na utratę zaufania potrzebnego dla piastowania danego stanowiska."
 
Witam, przepraszam za mój wpis odnośnie OC Kalisz,informacje nie były precyzyjne tzw.plotki.Tak się niestety nieraz dzieje.Wyrazy szacunku.
 
Niech się ten kierowniczek nie pulta, zapewne w OC w Kaliszu jest kilku kierowników, a nazwisko nie padło w wypowiedzi @WestZoll.
 
Witam, przepraszam za mój wpis odnośnie OC Kalisz,informacje nie były precyzyjne tzw.plotki.Tak się niestety nieraz dzieje.Wyrazy szacunku.
najgorzej jest jak ktoś nie sprawdzi i jak stara baba puszcza w eter ploty !!! nudzi mu się, pisze byle pisać ? tak się nie dzieje - tak durne plotkary z nudów rozsiewają bzdury.
 
Nie zmienia to faktu, że w Gdańsku coś sie dzieje, że ludzie podnieśli głowę, wiem że na początku roku w pionie RSZ na DCT była jakaś chryja, dot. godzin pracy , a teraz w Pionie Zastepczyka. Jak to mówił klasyk źle się dzieje w państwie duńskim.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry