• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komedia we Wrocławiu

L

locia

Gość
Przekazane przez kolege. W dniu dzisiejszym został odwołany ze stanowiska dyrektora IC we Wrocławiu Pan R.Brykman.

Odwołanie zostało wręczone we Wrocławiu przez dyrektora IC w Warszawie Pana S.Pichora, który miał problemy z wejściem do siedziby IC we Wrocławiu blokowanej przez funkcjonariuszy i pracowników.

Czy tak ma wyglądać reforma Służby Celnej?
 
więcej info

Locia czy mozesz napisac coś więcej ? Jak wyglądało to blokowanie wejścia? Czy chociaz ktoś jajkiem rzucił w picherka?
 
Prawo i sprawiedliwość

Komedia to w całej Polsce,że pies Mamińskiego szczeka!!!!!!! :wink: Takie jego g.... życie. :roll:
 
Z tego co wiem, to nie było żadne blokowanie. Po prostu pracownicy izby na wieść o odwołaniu dyrektora milcząco stanęli w korytarzu prowadzącym do gabunetu. I przez taki wymownie milczący szpaler musiał przejść posłaniec z W-wy. Ponoc strasznie nezadowolony mruczał, co za porządki. No tak, spojrzeć ludziom w oczy, to nie łatwa rzecz proszę pana.
 
...było dokładnie tak jak napisał kolega tax.uniforme - czyli, żadnego blokowania wejścia do IC nie było (choć pojawił się taki pomysł na samym początku) - dokładnie opisałam jak było naprawdę w temacie "Brak dyrektora". Choć czy ja wiem...może faktycznie mała skórka od banana na schodach by się przydała... :lol:
 
Back
Do góry