• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koktajlem Mołotowa w dom celnika

  • Thread starter _obserwator_
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
tylko złapać tego przemytola, do paki, do kamieniołomów, wrzucić go do największego bagna..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do więzienia na 10000 lat, bez jedzenia i picia!!!!!
 
czyzby mowa tu byla o tym cwaniaczku totolotku? on przeciez taki CZYSTY :)
 
pako ty obsrancu!!

czyzby mowa tu byla o tym cwaniaczku totolotku? on przeciez taki CZYSTY :)

taki jestes kozak pako-srako?bo jestes anonimowy i sobie tu pisac bzdury i oszczerstwa mozesz.a taki celnik to stoi tam i kazdy go zna z imienia i nazwiska i kazdy moze kazda bzdure napisac.a ty pako-srako szpanerku cienki z za monitora taki cwany.jestes nikim
 
wypasik

powiem tylko patrząc na zdjęcie tego przejścia to prawdziwy rodzynek
 
taki jestes kozak pako-srako?bo jestes anonimowy i sobie tu pisac bzdury i oszczerstwa mozesz.a taki celnik to stoi tam i kazdy go zna z imienia i nazwiska i kazdy moze kazda bzdure napisac.a ty pako-srako szpanerku cienki z za monitora taki cwany.jestes nikim



kurcze, tez bym cie chetnie poprzezywal, ale piszesz jako nie zarejestrowany :( dlatego zmuszony jestem napisac 'kto sie przezywa sam sie tak nazyywaa:)'

nie wiem czy kazdy go zna chyba, ze masz tu na mysli ksywke. twoja na pasie to pewnie 'spocony alfred'

ps: oszczerstwa ja? to OSZCZERSTWO !:)
 
pako-srako szpanerek cienki!

kurcze, tez bym cie chetnie poprzezywal, ale piszesz jako nie zarejestrowany :( dlatego zmuszony jestem napisac 'kto sie przezywa sam sie tak nazyywaa:)'

nie wiem czy kazdy go zna chyba, ze masz tu na mysli ksywke. twoja na pasie to pewnie 'spocony alfred'

ps: oszczerstwa ja? to OSZCZERSTWO !:)

pako niezly z ciebie smiec!a jak smieszy cie to ze czlowiekowi dom chcieli spalic(chocby i byl celnikiem,piekarzem,smieciarzem czy kimkolwiek)to swiadczy o twej marnej inteligencji.musisz byc strasznie zakompleksionym wyalienowanym typem.troche by mi bylo ciebie szkoda gdyby nie to,ze gardze takimi robakami jak TY!
 
pako niezly z ciebie smiec!a jak smieszy cie to ze czlowiekowi dom chcieli spalic(chocby i byl celnikiem,piekarzem,smieciarzem czy kimkolwiek)to swiadczy o twej marnej inteligencji.musisz byc strasznie zakompleksionym wyalienowanym typem.troche by mi bylo ciebie szkoda gdyby nie to,ze gardze takimi robakami jak TY!


czy ja sie gdzies smialem? jestem wrecz zszokowany tym zajciem i lacze sie z poszkodowanym w bolu;-) takze wypraszam sobie takie insynuacje a tobie radze zebys sobie zrobil porzadna lewatywe, bo nadmiar kalu chyba Ci do mozgu dochodzi :)
 
pako-srako

czy ja sie gdzies smialem? jestem wrecz zszokowany tym zajciem i lacze sie z poszkodowanym w bolu;-) takze wypraszam sobie takie insynuacje a tobie radze zebys sobie zrobil porzadna lewatywe, bo nadmiar kalu chyba Ci do mozgu dochodzi :)

ty zaklamana gnido!
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry