• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

kapelan z ic przemyśl został w styczniu oficerem

  • Thread starter Nie zarejestrowany
  • Rozpoczęty
N

Nie zarejestrowany

Gość
Chciałem pogratulować kapelanowi tak szybkiej i błyskotliwej kariery,bez żadnej wiedzy,umiejetności,szkoleń,egzaminów,dzienniczków i opiekunów zostać oficerem to naprawdę cud na miarę Sokółki.Mam nadzieję,że dożyję chwili,kiedy będziemy mieli normalnego dyrektora,który wywali na pysk,tego czarnego pasożyta!Dlatego będę głosował na SLD,bo potrafią trzymać za mordę ten pazerny kler.
 
Wydaje mi się że przesadzacie troszeczkę. Wasze żale w tym temacie nic nie zmienią. Podobna sytuacja jest w MON.
Normalka. :D
 
nie dość że kadra to pajace na sznurkach to jeszcze czarnemu będziemy musieli salutować
 
Chory system, chorzy ludzie. DNO!

Ciekawe w jaki sposób dyrektor potrafi wyjaśnić awans kapelana na stopień oficerski?
ZAPEWNIAŁ że wszyscy zostali awansowani na równych (Kaplicy?) prawach!
 
równi i równiejsi

Z ogólnego zaczerpnięte

Wczoraj, 19:46
Kubuś i jego mniodek
Użytkownik

Dołączył: Jan 2008
Skąd: Made in Poland
Postów: 211 kapelani

--------------------------------------------------------------------------------

Może odbiegnę troszeczkę od tematu ale podczas przeglądania forum wydawał mi się on najbardziej odpowiedni do umieszczenia tej informacji, gdyż dotyczy także umundurowania lecz nie cywili a funkcjonariuszy innej formacji mundurowej. Tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do meritum. Ostatnie obchody naszego święta obfitowały w wiele awansów. Podczas wręczania nowych stopni obecni byli kapelani w swych nowiutkich mundurach, z nowiutkimi stopniami. Oglądając zdjęcia z uroczystości zauważyłem pewien fakt, stąd też następujące pytanie. Skoro mamy ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 23 listopada 2009 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy celnych, które określa sposób noszenia umundurowania i oznaczeń stopni służbowych a w nim, nie mogę doczytać się nic na temat noszenia koloratki to pytam, czy dla podkreślenia rangi święta Służby Celnej we wrześniu br. mogę do munduru założyć muchę? Ostatnio spadaja mi spodnie może mógłbym założyć np. czerwone szelki lub przepasać się góralskim pasem? Kapelan na zdjęciu z Krakowa ma chyba jakąś koszulę w odcieniu niebieskim, na zdjęciu z Olsztyna jest to koszula ewidentnie niebieska a w rozporządzeniu są koszule tylko białe lub miętowe więc co jest grane? Rozporządzenie zabrania łączenia składników mundurowych z cywilnymi! Jeżeli rozporządzenie nie pasuje do rzeczywistości to należy je zmienić a póki co, to panowie oficyjerowie jesteście równi wobec prawa. Jeżeli już przytulacie te sześć kawałków z naszej kasy, to przynajmniej przestrzegajcie naszych przepisów.
PS. Jak zwykle są równi i równiejsi.
__________________
Lepszy jest koniec strachu niż strach bez końca !
 
z mafia się nie walczy z mafia sie wspolpracuje takze z czarną.....

jak w temacie - mieli 1000 lat na dobre okopanie pozcyji
- życie jest za krtokie i zbyt piekne by wnikac w czarna mafię
i z nia walczyć tym bardziej że za nimi stoi murem opinia publiczna
(czytaj wyborcy)....
 
"....na pohybel czarnym i czerownym....."

"......na pohybel wszystkim ..... -- to jest dopiero toast...." z filmu "PSY"
 
żebym ja się prawa nie bał,kapelana bym sobie do siodła przywiązał i bosego po Przemyślu oprowadził,nahajem bym mu przypomniał do czego ksiądz jest powołany
 
Chciałem pogratulować kapelanowi tak szybkiej i błyskotliwej kariery,bez żadnej wiedzy,umiejetności,szkoleń,egzaminów,dzienniczków i opiekunów zostać oficerem to naprawdę cud na miarę Sokółki.Mam nadzieję,że dożyję chwili,kiedy będziemy mieli normalnego dyrektora,który wywali na pysk,tego czarnego pasożyta!Dlatego będę głosował na SLD,bo potrafią trzymać za mordę ten pazerny kler.

Nie potrzebujemy tej czarnej gangreny!!! Niech popracuje 12 godzin na mrozie albo deszczu to pojmie jakim jest nierobem i kto powinien awansowac. A moze on sie modli o to zeby na glowki nam nie padal deszcz. O CUDOTWORCO!!!! WON CZARNA GANGRENO OD NASZYCH PIENIEDZY!!!!
 
Back
Do góry