• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

jedzie ktoś na egzamin do świdra???

?

??!!

Gość
hej ludzie czy ktos z was wybiera sie do świdra na egzam..??? macie jakies przecieki, moze ktos zna skład komisji??? Ja słyszałem ze we wrzesniu był trudny pisemny...zresztą pare osób oblało, mam nadzieje ze teraz bedzie łatwiej....po wodzenia wszystkim:D :D :D :D


P.S.
niech świder drży gdy wszyscy zdamy.... :twisted: :twisted:
 
hej
nie wiem skad jestes ale z nasej izby z bialej jedzie duzo ludzi na egz wszyscy maja panike nie lam sie ale kazdy ma nadziejeze bedzie spoko- ilez mozna oblewac ludzi niedlugo zostana im tylko starzy bo mlodzi zrozumieja ze takie wymagania a placa.............
 
chyba raczej nie zostanie nikt, bo młodzi sami się pozwalniają a resztę starych "góra" zwolni albo zostaną aresztowani za jakieś chore zarzuty sprzed roku
 
Boicie sie ja strasznie - dlacego oni nas tak meczą Te egzaminy sa bardzo stresujace niedlugo beda musieli nam placic odszkodoawania jak ktos wyladuje u czubkow co Wy na to? :oops:
 
I po co te egzaminy jak i tak nas chcą łaczyc ze skarbówką????!!!!!!!
Dyrektor nie wysyla podan do skrócenia słuzby przygotowawczejj....bo i po co ludzi w słuzbie przygotowawczej łatwo zwolnic...od po prostu nie podpisuje sie z nimi umowy na stałe ...tylko zastanawia mnie fakt tych ciagłych przjęc do słuzby....hmm :idea: :?: :?: :?: mm,
 
Info dla jeszcze niewiedzacych:

W Świdrze jest testowany wykrywacz kłamstw (wariograf) wyposażony w oprogramowanie specjalnie opracowane dla celników! Każdy egzaminowany funkcjonariusz musi przez to przejść. Ja myślę, że nie chodzi o sprawdzanie poziomu naszej wiedzy....
 
Sorry!!!!!!!!!!!!ale to chyba jakiś żart z tym variografem, tym bardziej, że zabrali nam czynności operacyjne. Jak coś wiesz więcej na ten temat to napisz.pozdro. Aha, może to dla skarbówki, przecież w Świdrze też się szkolą.
 
Back
Do góry