• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jarek z Pabianic, życzenia.

jarek z pabianic

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu.



Z okazji Bożego Narodzenia Jarek życzy wszystkiego najlepszego tym na których się ten Urząd opiera, kierownikom, ekspertom i pozostałym.
Życzę wam kochani wysokich nagród jakie miałem w tym roku, awansów jakie miała moja kadra, a dla reszty - związkowych paczek.

Do życzeń przyłącza się cała Kadra UC FIGLORAJ II - Aga, Staszek i Emilka.

Wasz Jarek z Pabianic
 
rekompensata

Słynny już grzegorz s. następca sekuły dał podobno jarkowi 10.000 PLN nagrody na święta.
Pewnie jest to wyrównanie za negatywną ocenę okresową.
Bogate święta i Nowy 2013 zapowiada sie jeszcze bogatszy.
I jak tu nie chwalić Świąt , Doroty i SSC z jego zastępcą.
 
Ostatnia edycja:
konkurs

Słynny już grzegorz s. następca sekuły dał podobno jarkowi 10.000 PLN nagrody na święta.
Pewnie jest to wyrównanie za negatywną ocenę okresową.
Bogate święta i Nowy 2013 zapowiada sie jeszcze bogatszy.
I jak tu nie chwalić Świąt , Doroty i SSC z jego zastępcą.
Jeden z pieniaczy aktywnych na tym forum podkreślał, że konkurs na dyrektora to była ustawka obecnie rządzących i się nagradzajacych za wątpliwe osiągnięcia.
Jak to było i czy słynny juz grzegorz s. zastępca miał wpływ na powołanie naszej gwiazdy internetu.
 
Słynny już grzegorz s. następca sekuły dał podobno jarkowi 10.000 PLN nagrody na święta.
Pewnie jest to wyrównanie za negatywną ocenę okresową.
Bogate święta i Nowy 2013 zapowiada sie jeszcze bogatszy.
I jak tu nie chwalić Świąt , Doroty i SSC z jego zastępcą.
W pełni Nagroda dla NUC Paprockiego zasłużona. Po pięciu latach dzięki Szefowi są w garażach wrota.
Kiedyś mozna było tylko flaszke zrobić, a teraz można i słuzbowych zajechać. W końcu przyjemne z pożytecznym.
 
parasole ochronne

Najwyższy czas zdjąć parasol ochronny z naszego blogera od zapijaczonych chamów.
Przebierańcy, niegospodarnosć , bibki w Dobieszkowie z szefami służby, ciekawe czy zastępca grzesiek bardzo sie nałoił i przeczuwał wizytę smutnych panów.
Obiecał pewnie szefostwu izby, że zrobi porządek i wywali niegrzecznych ze służby.Nadnadinspektor od miliardów budżetowych.
Sam czy ze swoim szefem.
Jak można osoby myslące vaginą powoływać w menopauzie na stanowiska odpowiedzialne za 800 osób ?
W nowym 2013 roku p.o. obowiązki p.o. grzegorza zastępcy może dać jasny sygnał, że ten kierunek obrany przez menopauzę to zły kierunek bo z tego to tylko denaturat i metyl dostępny na rynku w każdej ilości oraz spierdzielające za granicę z odprawami firmy.
 
Najwyższy czas zdjąć parasol ochronny z naszego blogera od zapijaczonych chamów.
Przebierańcy, niegospodarnosć , bibki w Dobieszkowie z szefami służby, ciekawe czy zastępca grzesiek bardzo sie nałoił i przeczuwał wizytę smutnych panów.
Obiecał pewnie szefostwu izby, że zrobi porządek i wywali niegrzecznych ze służby.Nadnadinspektor od miliardów budżetowych.
Sam czy ze swoim szefem.
Jak można osoby myslące vaginą powoływać w menopauzie na stanowiska odpowiedzialne za 800 osób ?
W nowym 2013 roku p.o. obowiązki p.o. grzegorza zastępcy może dać jasny sygnał, że ten kierunek obrany przez menopauzę to zły kierunek bo z tego to tylko denaturat i metyl dostępny na rynku w każdej ilości oraz spierdzielające za granicę z odprawami firmy.
Stanowcze Nie.
To, że mąż DIC Łódź - mec. K. ksywka jakelo ma krytyczny stosunek do obecnego układu PO nie może się przekładać na sukcesy DIC Łódź Doroty K.
Musi być u Doroty realizacja potrzeb SSC, a nie kwękanie Jacka Wybuduję Metro. Dorota niczym młódka zalotnie spoziera na karierę w Warsiawie.
 
1995

1995 rocznik to również dorotka nad która parasol ochronny rozpościerał zastępca grzegorz.
Nic dziwnego, że łatwiej jest pozbyć się pieniaczy wskazujących na patologie niż przyznać się do błędu.
Budżetu będzie pilnował taki naczelnik ten od włamania i kradzieży diamentów za 500.000 PLN prawie 10 lat temu (teraz ten Amber Gold to pewnie 1000.000) .Ciekawi mi co ustalono w trakcie postępowania dyscyplinarnego i jak było z tymi przeładunkami na stacji benzynowej
Ma wsparcie w ekipie od przetargów zgłoszonych do prokuratury.
Oczywiście nic nie ustalono bo jak można posądzić kolegę/koleżankę.
Może wróci etyk andrzej pisany jako k..
Kariery jak zastępcy ssc, stanowiska, szkolenia, nagrody , awanse, medale i krzyże zasługi. Na koniec napisali zastępca z kropką zamiast nazwiska.
Ci co pytali za jakie zasługi juz nie pracują.
 
parasol ochronny

Sefowa z tym swoim parciem do gazety.
Dziennik Łódzki strona 7 fakty 24 i zdjęcie sefowej jak wpisuje sie do księgi noworocznej wojewodziny, marszałka województwa, prezydentki i rady miasta.

Szkoda, że takiej księgi nie wyłoży na Lodowej.

Nieważne co mówią ważne, żeby się bali bo ja mam zdjęcie z wojewodziną.
Lans i PR to najważniejsze .

Mamy czas na świętowanie gdy strach się napic czegoś mocniejszego aby sie nie otruć.
Zostały z kontroli wewnetrznej, oczy szeroko zamknięte .
Jak zamykała monopol w Sieradzu to kto słał życzenia i podziękowania za zlikwidowanie konkurencji dla przemytników.
Zapierdzielaj do sklepów i na rynek z zastępcami bo tam miejsce służby, nie w kruchcie z katabasem i na kawce z lemingami bo znowu ci coś zginie.
 
Słynny już grzegorz s. następca sekuły dał podobno jarkowi 10.000 PLN nagrody na święta.
Pewnie jest to wyrównanie za negatywną ocenę okresową.
Bogate święta i Nowy 2013 zapowiada sie jeszcze bogatszy.
I jak tu nie chwalić Świąt , Doroty i SSC z jego zastępcą.

Muszę kuźwa sprostować. Za garaże dostałem kase po I kwartale, po II wyrównanie za dziadowską ocenę okresową, po III bo mi się należało, a te 10 koła bo powyrywałem chwasty jak se Dorota życzyła.
 
Słynny już grzegorz s. następca sekuły dał podobno jarkowi 10.000 PLN nagrody na święta.
Pewnie jest to wyrównanie za negatywną ocenę okresową.
Bogate święta i Nowy 2013 zapowiada sie jeszcze bogatszy.
I jak tu nie chwalić Świąt , Doroty i SSC z jego zastępcą.

Muszę kuźwa sprostować. Za garaże dostałem kase po I kwartale, po II wyrównanie za dziadowską ocenę okresową, po III bo mi się należało, a te 10 koła bo powyrywałem chwasty jak se Dorota życzyła.
 
Muszę kuźwa sprostować. Za garaże dostałem kase po I kwartale, po II wyrównanie za dziadowską ocenę okresową, po III bo mi się należało, a te 10 koła bo powyrywałem chwasty jak se Dorota życzyła.

No to Dorcia na złego konia postawiła! Bo ja za 10 kółek to bym jej drzewa powyrywał a nie jakieś zapchlone chwasty!
 
bal dla grzegorza s..awmy się

W Dobieszkowie będzie bal z wręczaniem medali dla zasłużonych.
Jak karnawał to karnawał.
Dla ......... grzegorza s. z ministerstwa medal.
Kto jest w stanie odczytać baretki z munduru szefowej.
Czy teraz medale dostaje się za Luxor 5 mln uszczupleń i oczy szeroko zamlniete w kontroli wewnętrznej.
Dlaczego suter nie dostał medalu.
Kasa misiu kasa???
 
Back
Do góry