• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jakie związki nas reprezentują i jaką mają liczbę członków ??????

nowicjuszSCS

Użytkownik
Dołączył
4 Czerwiec 2020
Posty
54
Punkty reakcji
36
Mam pytanie do wszystkich pracowników oraz funkcjonariuszy zatrudnionych w IAS w Rzeszowie. Kto ma jakieś dane kontaktowe oraz informacje o władzach niżej wymienionych związków, jak również liczbie ich członków ?????
  • Związek Zawodowy Pracowników Izby Celnej w Przemyślu
  • Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej Oddział OZZ KAS w Przemyślu
  • Związek Zawodowy Pracowników i Funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Ogólnopolski Międzyzakładowy Związek Zakładowy Pracowników Egzekucji Administracyjnej
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych w Urzędzie Skarbowym w Przemyślu
  • Związek Zawodowy Pracowników i Funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych w Tarnobrzegu
  • ZOZ ZZ Celnicy PL Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych przy Urzędzie Skarbowym w Dębicy
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowości Województwa Podkarpackiego “SUKURS”
  • Związek Zawodowy Pracowników Drugiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie
Trochę tego jest !!! chciałbym wiedzieć który warto zasilić i wesprzeć.
Interesuje mnie, kto ma mnie reprezentować, podpisuje porozumienia dotyczące podwyżek mojego wynagrodzenia, informuje o warunkach BHP w moim miejscu pracy, prowadzi negocjacje w najważniejszych dla mnie sprawach.
 
Mam pytanie do wszystkich pracowników oraz funkcjonariuszy zatrudnionych w IAS w Rzeszowie. Kto ma jakieś dane kontaktowe oraz informacje o władzach niżej wymienionych związków, jak również liczbie ich członków ?????
  • Związek Zawodowy Pracowników Izby Celnej w Przemyślu
  • Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej Oddział OZZ KAS w Przemyślu
  • Związek Zawodowy Pracowników i Funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Ogólnopolski Międzyzakładowy Związek Zakładowy Pracowników Egzekucji Administracyjnej
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych w Urzędzie Skarbowym w Przemyślu
  • Związek Zawodowy Pracowników i Funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych w Tarnobrzegu
  • ZOZ ZZ Celnicy PL Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych przy Urzędzie Skarbowym w Dębicy
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowych Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
  • Związek Zawodowy Pracowników Skarbowości Województwa Podkarpackiego “SUKURS”
  • Związek Zawodowy Pracowników Drugiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie
Trochę tego jest !!! chciałbym wiedzieć który warto zasilić i wesprzeć.
Interesuje mnie, kto ma mnie reprezentować, podpisuje porozumienia dotyczące podwyżek mojego wynagrodzenia, informuje o warunkach BHP w moim miejscu pracy, prowadzi negocjacje w najważniejszych dla mnie sprawach.
Wiesz, może każdy, a który skutecznie?Wyobraź sobie ze Celnicy PL liczący coś koło 5000 członków (jak mi się wydaje, niestety aktualna ilość nie jest publikowana) wywalczyli przed trybunałem konstytucyjnym powiedzmy "z gróbsza równe" traktowanie z innymi służbami mundurowymi w zakresie uprawnień emerytalnych dla służb mundurowych. Wsparło pomocą prawną 1000 funkcjonariuszy walczących w sądach z niesprawiedliwym potraktowaniem w procesie ucywilnienia. Do tej pory, a już minęły 3 lata, nie odłożyli tematu na półkę i kontynuują działania w otwierających się tematach (np. przygotowano pisma przed procesowe i procesowe - wzory ugód i wezwań, z tytułu nie wypłaconych świadczeń zwalnianym ze służy funkcjonariuszom w procesie ucywilnienia, a przecież chodzi tu o kwoty dziesiątków tysięcy złotych, - walka trwa ). Podejmowali skuteczne akcje przypominające władzy o czynionych przez nią zaniedbaniach płacowych (np. 2008r, 2018).

Przyłącz się. CELNICY.PL czekają na Ciebie.
 
śledzę poczynania tego związku od dłuższego czasu i jestem najbardziej do niego przekonany :), u mnie w Izbie jest jedynym związkiem, który jest niewygodny bo nie podpisuje byle czego. Czekam na info o tych pozostałych dwunastu.
 
śledzę poczynania tego związku od dłuższego czasu i jestem najbardziej do niego przekonany :), u mnie w Izbie jest jedynym związkiem, który jest niewygodny bo nie podpisuje byle czego. Czekam na info o tych pozostałych dwunastu.
No to chyba musisz zajżeć na ich strony bo tutaj jeszcze co najwyżej coś ze skarbowców.pl banowanych u siebie.
 
no własnie nie ma nic na naszej głównej stronie Izby, w zakładce jest 4 związki i tylko Celnicy PL mają pełne informacje. Podobno jest jakiś związek Naczelników i Kierowników ????
 
Czy to nie jest poperdolone z tymi związkami . żerują tylko na składkach . Jak mogą kogoś
Reprezentowac???? Sami się pewnie nie dogaduja. Myślę sobie, że w poszczególnych izbach
SA po 3 związki . A Tutaj totalny ZONK . W tym srasie nigdy nie będzie normalnie.
 
odnoszę wrażenie, że nikt się tą kwestią nie interesuje :/ bardzo szkoda :( sądzę, że po za zarabianiem pieniędzy i nie dopuszczeniem do postępowania dyscyplinarnego :) to najważniejsza rzecz dla pracującego człowieka !!!
 
odnoszę wrażenie, że nikt się tą kwestią nie interesuje :/ bardzo szkoda :( sądzę, że po za zarabianiem pieniędzy i nie dopuszczeniem do postępowania dyscyplinarnego :) to najważniejsza rzecz dla pracującego człowieka !!!
Kolego jełki masz na myśli zarabianie pieniędzy a nie zarabianie na życie to chyba pomyliłeś adres :)
Owszem w latach dziewięćdziesiątych zdarzały się przypadki (i powstrzymam się od komentarzy jak liczne) że pojawiali się tu ludzie by zarobić pieniądze ale już do tej pory pewnie zdążyli wyjść.
 
heisenberg - myślę że jesteś inteligentny, oczywiście, że miałem na myśli zarabianie na życie ciężką pracą, a nie jak niektórzy wchodzeniem w kakao !!! i nadstawianiem czterech liter do zapięcia :)
Teraz to tylko prawie i sprawiedliwie tylko za godziwe wynagrodzenie, tego oczekuje od tych decydentów !!!
 
Zostałem nowym członkiem Celncy PL, po wczorajszym spotkaniu nie ma nad czym sie zastanawiać. Ten związek zawsze wynegocjuje najlepsze dla mnie warunki.
Czekam na pozostałych pracowników i funkcjonariuszy IAS Rzeszów. Do dzieła !!!!
Myślę, że wiele więcej wydacie na płyny spożywane po ciężkiej służbie na Dzikim Wschodzie, niż miesięczna składka w kwocie 15 zł.
Pozdrawiam niezdecydowanych
 
Back
Do góry