• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jakie u Was zmiany?

"Nasza" izba, to znaczy która?
Ja myślę jednak,że przemyska izba jest nie do pobicia. Moi drodzy,ja czekam tylko na zmianę rządu a wtedy,to co się tu wyrabia to pachnie ....... (w obecnej opcji na pweno wszystko jest zgodne z literą prawa etc.).
 
jakie u Was zmiany

moi drodzy, nie narzekajcie. to co sie dzieje w najmłodszej izbie celnej "woła o pomste do nieba". zapytacie pewnie dlaczego? odpowiem pytaniem: po czyjej stronie sa ZZ skoro sam przewodniczący tych "Związków" wnioskuje do Dyrektora IC o zwolnienie z pracy funkcjonariusza celnego, któremu nie postawiono żadnych zarzutów ani nie przeprowadzono w stosunku do niego żadnego postępowania wyjaśniającego ani dyscyplinarnego ? tak, tak, Darku to o tOBIE mowa !
 
Trzeba szybko zwołać walne i przedyskutować to co się stało. Wysłuchać argumenty stron i podjąć decyzję. Może i trzeba odwołać kogoś. Jeżeli przewodniczący się nie sprawdził lub nie panuje nad sytuacją to taka droga jest odpowiednia.
 
Nie znałam osobiscie przewodn. naszego ZZ w Przemyslu. Dopiero jak zostal/a naczelnikiem wydzialu doszly mnie sluchy dlaczego akurat ON/A zostala wybrana wowczas przewodn. Jak myslcie - dlaczego? Te zagadke wkrotce ujawnie ale dopiero jestem pelna podziwu jak ON/A w tej chwili jako naczelnik jest poprostu - delikatnie mowiac - troszke slaba merytorycznie a przede wszystkim nie potrafiacy/a samodzielnie podejmowac decyzje. I przykre ze wlasnie taka mamy reprezentacje zwiazku. Pora najwyzsza to zmienic czyli w naszych realiach - odejsc ze zwiazku, bo w inne zmiany nie wierze!
 
Back
Do góry