• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

JAK UZYSKAĆ AWANS W IC TORUŃ

B

batman

Gość
Na str IC W-wa gość opisał że czeka na awans już 7 lat , mimo nienagannej pracy nie uzyskał go już tak długo. Opiszcie metody, zwodzenie kadry i czasokres oczekiwania na ten "Wspaniały" moment. Może ktoś zna jakiś "złoty środek" na uzyskanie tego zaszczytu. Ja wiem że są ludzie którzy pracują zaledwie parę lat (2-3) i mają ciekawszy stopień od innych dobrze pracujących osób. Pomóżmy nowej Dyrekcji stworzyć nowe regulacje w sprawie awansów w Naszej Izbie. Oni są nowi mają "świeże" spojrzenie na nas na problemy w naszej Izbie. Na pewno powstanie jakaś nowa decyzja w tej sprawie. A na pewno będą oglądane statystyki awansów (kto,komu,dlaczego) KW pewnie ton przeanalizuje , Audyt się do tego odniesie.... Będzie dobrze. Mam pierwszy pomysł zróbmy awanse metodą losową (np. kulki czarne i czerwone) albo skorzystajmy z systemu TOTEK (będzie taniej) -dodam (dla tych co nie wiedzą) że system totek jest programem stworzonym do losowego przydzielania odpraw celnych, można by z niego skorzystać po małej modyfikacji i już by był system losowego awansowania. Zawsze jakaś metoda no nie!!?? Macie jakieś pomysły racjonalizatorskie w TEM TEMACIE?
 
Masz racje !! Dyrekcji zaproponowałbym aby wystąpili do Pani Naczelnik Kadr z prośbą o przygotowanie może byc np. w arkuszu kalkulacyjnym listy wszystkich pracowników IC w Toruniu z podziałem na rok zatrudnienia, pensję, i awanse a także nagrody, pensje itp. Myślę że to najprostrzy sposób na zlikwidowanie istniejących układów i określenie kto do tej pory był hołubiony, przez kogo i czy rzeczywiście na to zasługiwał.
A myslę że to może bardzo dużo pokazać i dostarczyć wielu ciekawych informacji. Może warto też żeby tym zajęła się nasza Szanowna Kontrola Wewnętrzna ??
Pozdrawiam
 
Nie przejmuj się. Znam ludzi w IC Poznań, którzy pracują już prawie 10 lat i są MKC. Lub w byłej IC Rzepin 15 lat i KC (PÓżniej alokacja, bo morda niewyparzona i prawdę mówił) Czaisz? Coś, co w IC Rzepin, jak to nazwał KRECIK vel KOWAL.... zwyczajowo po 3 latach przyznaje się KC, a w Poznaniu, jak nie pracujesz w Izbie, to zapomnij, czyli taj jak wszędzie, ajk ni masz układów to i n ie masz dukatów. Pozdro.
 
SPOSÓB I

Sposób na awans w IC ToruN:
- mieć coś na swojego szefa,
- spać ze swoim szefem,
- zostać zatrudnionym przez swojego szefa,
- szef liczy na odwzajemnienie w przyszłości.

:twisted: :oops: :cry: :lol:
 
Back
Do góry