• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

jak paser został celnikiem w Przemyślu

N

Nie zarejestrowany

Gość
Czy to możliwe,że ten pan dostał B3 I BĘDZIE W KONTROLI WEWNĘTRZNEJ?czyli będzie kontrolował celników
 
Zarejestruj się i pisz normalnie a nie jesteś tu gościem i rzucasz oskarżenia bez podstawy
PS. Nie jestem z waszej izby ale takie pisanie jest bez sensu.
 
można !

Napisał vmp
Jak słusznie zauważył Knowledge granica wschodnia - wystarczająco została dostosowana do zamysłu wartościowania - większość "starych celnych" albo jest zawieszonych , albo zwolnionych, albo się nie odzywają, gdyż pozostali w mniejszości w stosunku do "młodych" . Ciężko więc będzie mówić o jakimś konkretnym zrywie wschodniej granicy - bo Ci z młodych co trochę dłużej pracują są albo młodszymi ekspertami albo starszymi specjalistami - co z tym co mieli na pewno jest - "awansem" tylko jednostki pozostają niezadowolone. Nieświadomi tego co przyszykowało im MF razem z SSC na całe długie lata. Czyli zasada dziel i rządź - zastosowana sukcesywnie od kilku lat, a szczególnie po styczniu 2008 roku przynosi swój skutek. Może się teraz mi zbierze za moją śmiałą wypowiedź, ale takie są fakty - niestety.

Co ty gadasz jacy eksperci jacy młodzi u nas w Olsztynie wiekszość na granicy to C2 także takie bajki mozna sobie w buty wsadzić. Mam najniższą wartość kasową i może mnie czekać na przejściu do C2 max 100 pln podwyżki rzeczywiście czad i zyskam na tym jak cholera....

A jednak można mieć B3 - tylko trzeba trzymać z górą na oddziale, być sekretarką ( kami ) o wzniosłej nazwie P O S T Ę P O W A N I E i ma to być duży oddział osobowy graniczny. A co. I nie na darmo pisze także w liczbie mnogiej - bo jest nas tam kilka. Naszą pracą jest w 90% rozliczanie czasu procy fc. A to jest ciężka robota no i te nie niewdzięczne parzenie kawy szefostwu.............
Ale ważne że tylko w naszym OC są ( nie jest ) B3.
 
Back
Do góry