• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jak długo dane o przemycie zalegaja w kartotece SC

xxx000

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie odnosnie czasu jaki dane osob przylapanych na przemycie znajduja sie w bazie danych SC. Sytuacja wyglada tak ze od czasu do czasu jezdze na Ukraine, tankuje ssamochod i wracam do Polski. Podczas ostatniego wyjazdu byl ze mna znajomy, ktory bez mojej wiedzy schowal w samochodzie 4 kartony papierosow. Celnicy znalezli papierosy i ja wraz ze znajomym bylismy przeszukiwani. Chce sie dowiedziec czy moje dane takze sa w bazie SC, jak dlugo tam beda, oraz czy przy nastepnym wyjezdzie moge miec z tego powodu jakies nieprzyjemnosci??
 
Twoje dane jako współdyżurującego, ewentualnie właściciela pojazdu, gdy nie jest sprawcą pozostaną w ewidencji SC (bazie operacyjnej) na.... wieki, wieków, amen. Dlatego że rejestry operacyjne, podobnie jak w policji, czy innych podobnych służbach nie nie podlegają ustawie o ochronie danych osobowych.
 
Back
Do góry