• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja na temat działu realizacji SCS

lolyou

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie, poszperałem trochę w internecie i nie jestem w stanie dowiedzieć się dokładnie z czym wiąże się praca w dziale realizacji ( nie chce się opierać na swoich domysłach). Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć w skrócie na czym polega codzienność w tym dziale.
Pozdrawiam
 
Na kontrolowaniu cystern na akord :)
Przynajmnije jak kończyłem "karierę" to tak było.
 
@lolyou musisz popytać w swojej lokalizacji a nie na ogólnopolskim forum. Zadania działów realizacji różnią się w zależności od miejsca pełnienia służby nawet w tym samym województwie. Inaczej jest w izbach wewnątrz kraju a inaczej na granicy. Granica morska czy lotnicza to też inna bajka. Poczytaj ustawę o KAS. Większość zadań tam wymienionych, dotyczących zwalczania przestępczości ekonomicznej, może być wykonywana przez działy realizacji, w dzień lub w nocy, w dni powszednie i w święta.
Jeśli bierzesz udział w naborze lub planujesz taki krok to dopytuj we właściwej miejscowo izbie administracji skarbowej
 
Back
Do góry