• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Igor P. powrót na Dyrektora IC ????

P

PD

Gość
Chodzą słuchy,że asior z Kalisza Igor P. ma być mianowany Dyrem za zasługi dla PiS.
Olek S. były asior wywiadu celnego (obecnie kierownik mobilnej w IC Olsztyn) i były wicedyro N., który odszedł ze służby byliby załamani!
Tyle misternej roboty, aby wyautować Igora P.raz na zawsze i wszystko diabli wzięli. :twisted:
 
PD
To co piszesz wogóle nie znajduje uzasadnienia w obecnej opcji politycznej. Nowe PISiorki (nawet najbardziej "zasłużeni") już nie dojdą do władzy.
 
Dawno nie było słychać nic o Pyrku,ani od Pyrka, a szkoda. Może znowu się uaktywni?

Może kiedyś nadejdzie czas, że Nasi Dyrektorzy będą powoływani na kadencję i jeżeli nie popełnią przestępstwa, żadne wybory nie będa miały na to wpływu.
Podobno Służba Celna jest apolityczna, tylko szkoda, że na razie nie dotyczy to górnej półki.

Nam na dole i tak nic się nie zmieni :(:(:(
 
Zawsze podziwiałem ludzi za odwagę ale nie za głupotę. Bień zaprzecza a ja wiem że kabel był z niego niezły i załatawiał swoje porachunki nie swoimi tłustymi łapkami( najlepszy uczeń Lolo Italiano dalej to robi). Co do Igora P . Dzisiaj on wczoraj DJ jutro Mosqito pojutrze :twisted: a o czym będziemy pisać w piątek?
Pozdrawiam.
 
Przedwiczoraj były pierwsze plotki o tym, iż Mr Igor został Dyrem w Toruniu. Wczoraj te dane zostały potwierdzone i Mr Bień sam ocenzurował, tzn wykasował swój post dotyczący głównego tematu tego wątku. Stwiedził także, że z Poznania do Olsztyna jest zbyt daleko i że rączki dyra mogą być zbyt krótkie. Czyżby Olsztyn był już w zasięgu Torunia?:lol:
 
Back
Do góry