• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

I co dalej???

owned

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
IC Gdynia
Mam pytanie.
Czy w Naszej izbie nadal funkcjonować będzie kilka ZZ :?:
Czy nie należy się zastanowić nad rezygnacją z tych tworów i wraz z wszystkimi w SC założyć jedne duże, reprezentujące nas ZZ. (CELNICY.PL)
Jak widać po ostatnich wydarzeniach czas ten ruch wykonać i podziękować już naszym zasłużonym działaczom....
 
No właśnie :!:
Ja to widzę, Ty to widzisz, ludzie na oddziałach tak gadają
Tylko nikt nie chce jakoś tego jasno i wprost wyartykułować tego naszym mistrzom od ZZ
Trzeba wypisywać się z ZZ
By stworzyć duże ZZ z prawdziwego zdarzenia
 
Ja tez jestem za ale wypisywać się nie muszę zrobiłam to w czasie alokacji :)
 
Czyli z wypowiedzi widać, że ZZ winny być jedne, duże na calą Słżbę Celną. A nie rozbite na małe frakcje, gdzie czasami ma się wrażenie że działają jedynie dla zarządu i nikogo więcej
A tak na marginesie to od dłuższego czasu mam wrażenie że działacze tylko swój interes chcą załatwić
LUDZIE WYPISUJCIE SIĘ Z MAŁYCH ZZ.
STWÓRZMY JEDEN DUŻY ZZ CELNICY.PL
 
jajacek

Chyba nic.Czekajmy na następny wiatr historii.Ale, czy były takie?Historia powszechna wskazuje,że wszystkie ruchy oddolne były przez kogoś inspirowane.
 
Czyli wszyscy wychodzą z założenia, że " samo się zrobi" ? To czekajcie dalej, tylko aby Was potem dupska nie bolały.
Proponuję najeść się grochówki albo jakiejś np. fasolki po bretońsku, są po nich dobre wiatry. Mam nadzieję, że w końcu ta nasza Izdebka otrzeźwieje. Tylko oby nie było za późno.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry