• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

HM, korupcja czy humbug?

polit

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Czy mógłby ktoś w końcu wyjaśnić o co chodzi z firmą HM. Co i raz pojawiają się posty sugerujące grubszą aferę.
Co dziwne, posty te szybko znikają bądź w ich miejsce pojawiają się inne, bez znaczenia. Trudno dociec czy to wynik nacisków na moderatora czy sami postujący przestraszyli się własnych słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kancelaria z potokowej wie

Jeśli zwolni się z tajemnicy adwokata słynnego już z działań na gruncie polityki prorodzinnej, z adresem kancelarii na ulicy przetokowej(panorama firm strona 450 lub w internecie na stronie Okręgowej Izby Adwokackiej) to będziemy mieli wystawkę mebli w conajmniej 2 domach powiązanych z elyto tej izby.To jest tzw. tajemnica poliszynela.
 
H.M., korupcja czy humbug ?

Jeśli zwolni się z tajemnicy adwokata słynnego już z działań na gruncie polityki prorodzinnej, z adresem kancelarii na ulicy przetokowej(panorama firm strona 450 lub w internecie na stronie Okręgowej Izby Adwokackiej) to będziemy mieli wystawkę mebli w conajmniej 2 domach powiązanych z elyto tej izby.To jest tzw. tajemnica poliszynela.


Coś na rzeczy jest skoro słychać o najwyższej kadrze IC Łódź, jednym z byłych wicedyrektorów i adwokacie z LPR z jednej strony i Piotrze U. z H.M.z drugiej.
 
Afera!!!!

ha ha ha:))))
juz widzę jak w pośpiechu wynoszone i wywozone są meble Helvetia z domów niektórych osób :)) ha ha ha

bójcie się CBA już wie o sprawie
 
jak poznać meble

ha ha ha:))))
juz widzę jak w pośpiechu wynoszone i wywozone są meble Helvetia z domów niektórych osób :)) ha ha ha

bójcie się CBA już wie o sprawie
Kupiłem miesiąc temu nazad kanape nawet nie w HM.. Teraz jestem w rozterce bo zginął mi paragon. Co radzicie. Wyrzucić czy spalić, a może ktoś weźmie do swojego domu. Naprawdę nowa kanapa za 1500.
 
Kupiłem miesiąc temu nazad kanape nawet nie w HM.. Teraz jestem w rozterce bo zginął mi paragon. Co radzicie. Wyrzucić czy spalić, a może ktoś weźmie do swojego domu. Naprawdę nowa kanapa za 1500.
Pierdziu, biore, jak skorzana to juz jest moja:) Tylko z cena musimy sie dogadac - bo bez paragonu to musi byc taniej
wink_smile.gif
 
gdzie masz ch...u meble?

Czy mógłby ktoś w końcu wyjaśnić o co chodzi z firmą H M. Co i raz pojawiają się posty sugerujące grubszą aferę.
Co dziwne, posty te szybko znikają bądź w ich miejsce pojawiają się inne, bez znaczenia. Trudno dociec czy to wynik nacisków na moderatora czy sami postujący przestraszyli się własnych słów.


To ponoć nawet nie chodzi o meble, te były tylko gratisami. Wysypał się jeden z kierowców i wypaplał co było faktycznie przewożone,ale sprawa nie wyszła na zewnątrz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To ponoć nawet nie chodzi o meble, te były tylko gratisami. Wysypał się jeden z kierowców i wypaplał co było faktycznie przewożone,ale sprawa nie wyszła na zewnątrz.
No, nareszcie Ktos zaczyna ciekawiej "mowic" i powoli wylania sie mglisty obraz sprawy z firma H. Nie pekaj Aleksander pisz dalej co wiesz - nie tylko ja czekam na te nowiny!!
 
oddaj ch...u meble !

No, nareszcie Ktos zaczyna ciekawiej "mowic" i powoli wylania sie mglisty obraz sprawy z firma H. Nie pekaj Aleksander pisz dalej co wiesz - nie tylko ja czekam na te nowiny!!


... Wysypał się jeden z kierowców i wypaplał co było faktycznie przewożone,ale sprawa nie wyszła na zewnątrz. Wyciszył to wszystko P.U.z H.M., a pomagali mu (art. 212 kk) ...
 
Ostatnia edycja:
gdzie masz ch...u zioło ?

... Wysypał się jeden z kierowców i wypaplał co było faktycznie przewożone,ale sprawa nie wyszła na zewnątrz. Wyciszył to wszystko P.U.z H.M., a pomagali mu (art. 212 kk) ...

.... i ponoć chodziło o ,, zioła ,,, ale to sprawa sprzed kilku lat, gdy niektórzy nie byli jeszcze dyrektorami, a niektórzy byli jeszcze dyrektorami.
 
hazard i papierochy w meblach

Ch..je sie lansują. Niestety mają krótką pamięć i zapominają, że takie sprawy jeszcze niektórzy pamiętają. Na razie jak ostatnio usłyszałam dla dobrego samopoczucia wystarcza jak matoły w izbie i urzędach koresponduja ze sobą i się wspierają. Podobnie jak z tymi meblami, nie interesuje ich, że zaległości w akcyzie i cle nie są ściągane. Egzekucja 3%.Im wystarczy świadomość wsparcia ze strony izby dorci . Róbta tak dalej i jak przyjdzie jakaś poważna kontrola to te 500 mln Miro to będzie pikuś. No ale jeśli na piedestale stawia się tumana co żadnej sprawy nie jest w stanie załatwić normalnie a jedynie nęka wszystkich dookoła to pewnie ucho się niedługo urwie. Bo kasa musi się zgadzać misie nie te bzdury pisane w dwóch instancjach.Jajcuś K. będzie wam pisał odwołania.
 
Ostatnia edycja:
normalni i nienormalni

Szefostwo i reszta .Normalni i nienormalni. Normalni, żona urzędnik średniego szczebla teraz ciut wyżej utrzymująca adwokata ewenement na skalę UE, izbowy autorytet, którego żona daje każdemu lekarzowi,impotent czy co, normalni --odpowiedzialni za postępowania napierdalani w domu, kierownictwo urzędów i izby co prawie nocuje w urzedzie bo nie ma gdzie i do kogo wracać, a jak już wróci to wpierdol. To są ci normalni.Przewidziani w pierwszej kolejności do awansów, wiecznie niezadowoleni z pracy podwładnych,wiecznie niezadowoleni z firm, nagradzani medalami za wzorową służbę.Miłośnicy opery i operetki -chyba tej w swoim domowym zaciszu.Asertywni i przeźroczyści, bystrzy jak woda w sedesie. Bardzo normalni inaczej!!!
 
Świńska grypa, świńskie ryje.

Jeśli zwolni się z tajemnicy adwokata słynnego już z działań na gruncie polityki prorodzinnej, z adresem kancelarii na ulicy przetokowej(panorama firm strona 450 lub w internecie na stronie Okręgowej Izby Adwokackiej) to będziemy mieli wystawkę mebli w conajmniej 2 domach powiązanych z elyto tej izby.To jest tzw. tajemnica poliszynela.


Dawno się tak przy mianowaniach nie ubawiłem. Wszystko na chybcika, żeby tylko się wyrobić. Jak jest okazja komuś przypierdolić i obniżyć stopień to trzeba szybko korzystać. A jak marudzą, to się coś postanowi i burakom prześle.
Pewnie Kędzierska i reszta dyrektorstwa wzięła dzień na żądanie żeby czasem tych mianowań po urzędach nie wręczać - bo kogoś by poniosło i byłoby po dyrektorskim ryju.

http://www.polskatimes.pl/dziennikl...0,wybierzcie-mnie-to-wybuduje-metro,id,t.html
 
Nie martw się :)

Kupiłem miesiąc temu nazad kanape nawet nie w HM.. Teraz jestem w rozterce bo zginął mi paragon. Co radzicie. Wyrzucić czy spalić, a może ktoś weźmie do swojego domu. Naprawdę nowa kanapa za 1500.

Oddaj kapelanowi Służby Celnej i On wymodli Ci odpust absolutny :) Może KAPlica wymaga remontu ?:)
 
Paragony

Dawno się tak przy mianowaniach nie ubawiłem. Wszystko na chybcika, żeby tylko się wyrobić. Jak jest okazja komuś przypierdolić i obniżyć stopień to trzeba szybko korzystać. A jak marudzą, to się coś postanowi i burakom prześle.
Pewnie Kędzierska i reszta dyrektorstwa wzięła dzień na żądanie żeby czasem tych mianowań po urzędach nie wręczać - bo kogoś by poniosło i byłoby po dyrektorskim ryju.

http://www.polskatimes.pl/dziennikl...0,wybierzcie-mnie-to-wybuduje-metro,id,t.html

Szkoda, ale pewnie było szukanie paragonów na meble z HM.
 
Back
Do góry