• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gratulujemy Forumowiczom Moderatorów!!!

  • Thread starter Nie zarejestrowany
  • Rozpoczęty
N

Nie zarejestrowany

Gość
Za bardzo szybką interwencje celem usuniecia niewygodnych wpisów i za przymykanie oków ;) na wpisy ewidentnie naruszajace regulamin
 
easy

Związkowcy to pseudo-pretorianie. Coś chcieliby wyprzedzić, ale nie wiedzą jak. Będą smucić do końca pozorując walkę, ale nic nie wywalczą I ONI SAMI O TYM WIEDZĄ tylko ściemniają. Kolejni którzy mają ochronkę. Załóżmy jeszcze z 10 związków i wszyscy będziemy chronieni. Chore prawda ?
 
Kmicic

KOCHANI! ZWIąZKI POWSTAłY żEBY DZIAłAć NA KORZYść FUNKCJONARIUSZA A NIE PRZEłOżONEGO , KTóRY DZIEKI WASZEJ BEZKRYTYCZNEJ AKCEPTACJI ROZDAJE NAGRODY JAK SWOJE I TYLKO SWOIM!Ostrzegam was , że bezkrytyczne podpisywanie listy w zamian za podwyższoną nagrodę to nic innego jak odstąpienie od obowiązków związkowych za otrzymanie korzyści.ŻEBY WASZA KARIERA ZWIąZKOWA NIE SKOńCZYłA SIę W PROKURATURZE!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiecej wiary w siebie, kmiocic , poco te obelgi , do kolegi, nie ladnie straszyc zwiazkowcow prokuratorem, nieladnie, ale pewnie robisz to bo ogrom kompleksow cie przygniotl wiec ci wybaczamy
 
nie możliwe że jesteś moim kolegą, związkowcy to skorumpowana banda która od lat układa się z tą mafią, dlatego jest taki bałagan.Uważasz że podwyższone nagrody za podpisy na listach to nie korupcja??????A może obejmowanie stanowisk kierowników przez związkowców to też nie korupcja???????Jestem w ZZcelnicyPL, tylko dlatego, że statut zabrania obejmowania stanowisk kierowniczych, jeżeli to się zmieni WYPISZę SIę!!!!Jak jesteś w tych związkach kierowanych przez Alę, to się pilnujcie, czarne chmury się nad wami zbierają, jak znasz kogoś z zachodu to zapytaj co robiłem ze związkowcami na zachodzie którzy kolegowali się z naczelniczką!
 
przykro mi panie kmiocic ze nie jestesmy koledzy moze to i lepiej dla panskiego wygladu ze sie nie znamy jestem z innej bajki i nie wzbudzaja mojej sympatii typki obrazajace innych i ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem bo np. w statusie w ust 14 pisze:
4.Nie można łączyć funkcji w organach związku, z wyjątkiem Komisji rewizyjnych, ze stanowiskiem kierowniczym w rozumieniu ustawy o SC. W przypadku powołania osoby funkcyjnej w Związku na stanowisko kierownicze, jej mandat wygasa w dniu wręczenia aktu mianowania na to stanowisko.
wytlumacze ci co powyzsze znaczy jak chlopu: jak jestes w organach zw. to z automatu z nich lecisz i stajesz sie zwyklym czlonkiem (ale dalej w zwiazku) jak powolaja cie na np. kierownika zm. - kapujesz ? (chyba za duzo wymagam od ciebie)
 
Back
Do góry