• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gratuluje P.W. zostania P.O.

Stalker2

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Może w końcu zawita normalność w IC Łódź.
Piotrze gratuluje i życzę powodzenie na nowym odpowiedzialnym stanowisku :)
Pozdrawiam MKC
 
Mhm

Ktoś jeszcze wierzy w normalność ??
Nigdy w tej firmie ... układy układziki zawsze tu pozostaną :(

Jako człowiekowi oczywiście gratuluję.

Nowy Panie Dyrektorze ... niech Pan się nie zepsuje jak poprzedni !!!
 
Do MKC-STALKER2

Ciekaw jestem co ma na myśli Stalker2 używając określenia "wróci normalność" .Czekam na odpowiedź.
 
Normalność

Szanowny Stalkerze2!Trochę wykrętnie odesłałeś mnie do mętnej dyskusji o problemach łódzkiego cła,ale jak uczy życie-problemy bywają nierozwiązywalne.Myślę,że wkrótce przekonamy się ,jak wygląda normalność pod rządami nowego p.o.Dyrektora Izby i wówczas wrócimy do Twojej ,skądinąd ciekawej tezy o normalności.Pozdrawiam również.
 
Re: Mhm

Sydney napisał:
Ktoś jeszcze wierzy w normalność ??
Nigdy w tej firmie ... układy układziki zawsze tu pozostaną :(

Jako człowiekowi oczywiście gratuluję.

Nowy Panie Dyrektorze ... niech Pan się nie zepsuje jak poprzedni !!!

Skoro nie wierzysz w normalność w tej firmie to zupełnie nie rozumiem co tam jeszcze robisz?? Na kasę też narzekasz... Może jednak jesteś z układów i układzików Panie Informatyku/Informatorze Sydney?
 
Masakra ty chyba jesteś z tej samej bajki o Kubusiu Puchatku i Krzysiu ze Stumilowego Lasu.Ten to dopiero miał koncepcje.Takie same jak wszyscy naczelnicy i naczelniczki i cała ta niereformowalna bolszewia. Chciał założyć nam obóz pracy socjalistycznej z hasłem no to do roboty.Życie weryfikuje takie pomysły panów i pań naczelników np. UC II w ciągu 2 miesięcy.Odważny jesteś jak cholera teraz wobec innych gdy odwaga staniała na anonimowym forum.Pieprzy ci się odwaga z odważnikiem.Swoją drogą ocknij się i weź pod uwagę,że ten protest rozwinął się dzięki zwykłym funkcjonariuszom i cywilom, którzy w niebywały sposób zareagowali na apel w internecie.Mają dość oszustw przy kasie.Kierownicy i naczelnicy wszyscy stawili się do pracy w dniu protestu, byli naczelnicy i dyrektorzy też z kasą powyżej 4000.Im jest dobrze i lepiej, oni już nie są celnikami???Jeśli jednak jesteś funkcyjnym to weź pod uwagę fakt, że droga do obozu pracy bez godziwego wynagradzania, wskazywana przez niereformowalnych funkcyjnych, pomocników grabarzy tej służby, jest drogą donikąd. Sądzę, że to co się stało w ciągu ostatniego tygodnia to dobry początek reformowania tego cyrku i żadna Masakra mu nie grozi(chyba,że będzie to masakra dla nieuczciwych i zakłamanych szefów).
 
Widze rektordy, że jestes podobnie popaprany jak Sydney. Obóz pracy mówisz? A możesz powiedzieć kto wydał na Ciebie wyrok??? Podpisałeś jakiś cyrograf czy co? Jak Ci się nie podoba to spieprzaj z cła póki jeszcze możesz? Mnie sie nie podobała ani kasa więc podziękowałem. Moim zdaniem strajk zapoczątkowali starzy celnicy. Powiedzmy sobie prawdę, że kiedyś celnik na granicy to był Pan, który wymieniał smaochod co roku. I nie mów, że tak nie było! Teraz tym ludziom dopływ gotówki się skończył więc coś trzeba zrobić. Jak przyjmowałeś się do pracy (chyba ze zostałeś skazany na cło) to nikt nie obiecywał, że po 15 latach będziesz emerytem z emeryturą 5k. Więc do kogo masz teraz pretensje?? To nie jest socjalizm gdzie obowiązywał nakaz pracy! Masz wolność wyboru! Ale wszyscy widze wolą pieprzyć pierdoły. Gdyby wszyscy złożyli wypowiedzenia, to wtedy widziałbym, że jesteście odważni. A ta blokada państwa moim zdaniem, jest początkiem końca polskiego cła. Europejskie pańswto nie może pozwolic sobie na blokadę przez kilku popaprańców. Firmy tracą za dużo kasy. No ale wy idealiści...
 
masakra ty to dopiero jesteś popaprany!!!
Tekst w stylu nie pasuje Ci to się zwolnij słyszałem juz od takiego kurduplowatego marynarza :)
A to ze strajk zapoczątkowali starzy to znaczy ze nie czytałeś tego forum wcześniej (dopiero jak się zrobił szum to dołączyłeś to użytkowników) gdyż to raczej młodzi ludzie po studiach ( a na marginesie skończyłeś jakieś?) nie chcą pracować za 1300 przez 3 może 5 lat bo nigdzie nie dostaną tak mało, starzy mają trochę więcej i bardziej boją się o swoje stołki. My młodzi damy sobie rade na dzisiejszym rynku pracy. A praca w SC przynajmniej dla mnie była czymś co jako prawdziwy Polak mogłem zrobić dla kraju. Wiem że to hasełko może cię śmieszyć ale taka jest prawda.
 
Stalker2 roznbawiłeś mnie swoim tekstem, że parcujesz w cle żeby zrobić coś dla kraju - jak słusznie przewidywałeś :). Jestes zajebisty. Powinni przybić Ci order zardzewiałym gwoździem do piersi hehehe. Skoro jestes młody to znaczy, ze przepracowałem troche wiecej w cle niz Ty. Wiesz do czego doprowadzily te strajki? Jeszcze miesiac temu moglem jeździc z czapka celnicza za tylna szyba a dzisiaj sie boje, bo gdyby dojrzeli ja tirowcy na autostradzie to najprawdopodobniej skonczylbym pomiedzy ich zderzakami. Wlasnie takie cos strajki, a przede wszystkim zwiazki zawodowe zrobily dla kraju i dla SC. Jestes dumny z siebie i z kolegów zwiazkowców?
Skoro chcesz pracowac dla kraju, zrobic cos dla ojczyzny to faktycznie najlepszym wyjsciem jest zablokowanie calego kraju! Gratuluje pomyslu. Zdradz mi, czego teraz tam ucza na tych studiach bo logicznego myslenia chyba raczej nie? to po 1. A po 2 skoro poszedłeś pracować dla kraju znając realia płacowe to też nie rozumiem dlaczego teraz strajkujesz? Nie przyszło Ci do tej mądrej głowy, że bardziej wartościowi dla ojczyzny są ludzie, którzy budują jej dobro? Znaczy coś tworzą, produkują, generują dochód i podatki? A Ty co robisz dla ojczyzny? Ściągasz tylko podatki nic nie produkując. Gdyż cło to rodzaj podatku.
Zauważam, że w Polce zostat zagubiony prawdziwy sens słowa administracja, które pochodzi od łacińskiego administro (z łać. - służyć). Zastanów się nad tym zanim znowu zaczniesz oskarżać wszytskich o to, że jesteś pokrzywdzony.
Pozdrawiam
 
Tak mi się teraz jeszcze Stalker nasuneło, że ta Twoja wypowiedź przypomina wycinek z matury. Mniej więcej takie rozumowanie reprezentujesz, niby idealistyczne ale nie do końca zrozumiałem przez autora.

ps. co masz do wypowiedzi kurduplowatego marynarza? moim zdaniem powiedział słusznie. jak się nie podoba to spie... od siebie jeszcze dodam: weź swój los w swoje ręce a nie oddawaj go związkom zawodowym, oni na pewno go spaprają
 
masakra napisał:
Tak mi się teraz jeszcze Stalker nasuneło, że ta Twoja wypowiedź przypomina wycinek z matury. Mniej więcej takie rozumowanie reprezentujesz, niby idealistyczne ale nie do końca zrozumiałem przez autora.

ps. co masz do wypowiedzi kurduplowatego marynarza? moim zdaniem powiedział słusznie. jak się nie podoba to spie... od siebie jeszcze dodam: weź swój los w swoje ręce a nie oddawaj go związkom zawodowym, oni na pewno go spaprają
Tylko zapomniał,że kontrola cały czas przymykała oczy na uchybienia w tym cyrku za co otrzymywała awanse w pierwszej kolejności.Jak trzy małpki co to nie widzą , nie słyszą i nie mówią.To tak jak fachowcy od Ordynacji podatkowej, KK,WKC i RWKC po politechnice.Jest grupa pracująca na oddziałach potrzebnych w tej instytucji fachowców od techniki i włókiennictwa pracujących za śmieszne pieniądze,reszta picuje robotę, pozuje na specjalistów od prawa celnego i szlaja się po śmiesznych referatach i wydziałach zafundowanych przez kolesi z dawnych służb.Cały czas wysysaja kasę z budżetówki, najpierw na swoje studia politechniczne a teraz udają wielkich fachowców od ordynacji podatkowej, wykonują najbardziej bzdurne pomysły z ministerstwa.Skoro tacy specjalisci od kierowania to dlaczego jest tak jak jest.Pogonić to do fabryk i na budowy bo urzędy pracy są pełne ofert, tam ich miejsce, zostawić tylko tych co są naprawdę potrzebni,np. na oddziałach,z informatyki, z logistyki.Czas wreszcie poporządkować izbę, za motto niech będzie komentarz z innego miejsca forum, że takiego bajzlu jak w cle to nie ma nawet na kolei.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry