• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

gdzie jest tekst wzywający do głosowania na A. Wrochnę?

C

celnik2007

Gość
Witam wszystkich, którzy słyszeli o takim tekście lub nawet go czytali, a teraz zastanawiają się co się z nim stało?
Otóż, pragnę poinformować, że ku mojemu największemu zdziwieniu tekst ten zniknął z tego forum w piatek wieczorem i nie ja (jego autor) go zdjąłem.
W pierwszej chwili pomyślałem, że to wynik nacisków, może nawet szantażu jak w POLSACIE. Potem, że może nawet nie było nacisków ale daleko posunieta autocenzura - na zasadzie jak będziemy grzeczni to nie podpadniemy. W końcu wpadła mi myśl, że może przyzwyczajenie, że na tym forum się tylko narzeka było tak silne, że kiedy pojawiła sie opcja konkretnego działania - to nie pasowała tu tak bardzo, że musiała zostac usunięta. Na koniec pomyślałem, że po prostu zaytam, spróbuję przekonać, może jednak się uda.
I spieszę "donieść" że się prawie udało, prawie ponieważ nie wiem nadal dlaczego "nie", również nie otrzymałem zgody aby w tej części, ale jest zgoda aby tekst poszedł w dyskusji ogólnej w temacie "W ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WYBORACH ZAGŁOSUJĘ NA" - strona 5.
No cóź po namyśle postanowiłem szczerze podziękować. Ten kto się zaangażowal w organizację tego forum ma prawo decydować jak ono będzie wyglądało.
Dlatego raz jeszcze zapraszam na dyskusję ogólną i temat: W ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WYBORACH ZAGŁOSUJĘ NA. A tam przeczytacie dlaczego moim zdaniem powinniśmy głosować na Artura Wrochnę. Tam też możecie się podzielić swoją opinią na ten temat. Podkreślam, tam nie tu - bo takie było życzenie moderatora.
 
Od siebie - DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy POparli Dyrektora Wrochnę, 2556 głosów to dobry wynik. 7 miejsce na liście pozwala przypuszczać, że nie byly to głosy przypadkowe.
 
Celniku 2007 zejdz na ziemię - nie przypadkowe? Polemizowałbym, poprostu taka wypadła w tym roku koniunktura polityczna. Najgorszy wynik na liście PO - 1467 otrzymała nic nie znacząca osoba w mieście i województwie, a tu taki Dyrektor ?
Osobiście oceniam wyniki Pana Wrochny jako słaby.
 
Jeszcze jedno celniku2007 A.W. uzyskał 13 wynik z listy PO a nie 7 jak deinformujesz formuowiczów - nie ładnie :)
Oto lisa wyników PO - okreg olsztyński
1) Sławomir Rybicki - 30218
2) Beata Bublewicz - 19470
3) Lidia Staroń - 15514
4) Andrzej Orzechowski - 10052
5) Janusz Cichoń - 9521
6) Jarosław Słoma - 8038
7) Jolanta Piotrowska - 5519
8) Bogdan Kalinowski - 5212
9) Julian Osiecki - 4529
10) Eugeniusz KOch - 3947
11) Andrzej Szymborski - 3605
12) Tadeusz Politewicz - 3765
13) A.W. - 2556

Celnika2007 zapewne zatrudniał A.W. stąd takie dupowłastwo. ja miałem tą przyjemnośc że zatrudniała mnie pani Domańska.
Pozdrawiam starą gwardię celników zatrudnianą na Oliwskiej 85 w Gdańsku
 
Mogłabym równie dobrze posługiwać się nickiem "Celniczka 1996". Wolę jednak ten, który wybrałam już wcześniej.
Niestety, też byłam przyjmowana na Oliwskiej 85. I do końca życia nie zapomnę jazdy do Gdańska w środku nocy, a potem tego brudnego, kiwającego się stolika na korytarzu, wrednych bab w kadrach z włosami spalonymi trwałą i pani JK (obecnie (JT) szwendającej się w tę i z powrotem (bo najwyraźniej nie miała nic innego do roboty). Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się w olsztyńskich kadrach z kochanymi Panią Krysią i Panią Anią wpadłam w zachwyt - bo okazało się, że "kadrówki" mogą traktować człowieka jak CZŁOWIEKA, a nie jak brudną słomiankę pod drzwiami na Oliwskiej 85.
I jeszcze jedno Celniku 1996: "nieładnie" pisze się razem. Co do "dupowłastwa" mam pewną niejasność. Umiejscowienie organu jest dla mnie oczywiste, ale ten drugi człon? Masz na myśli sprawowanie władzy "d..pą" czy raczej "d...powłażenie"? To ostatnie występuje w mowie potocznej, Twój wytwór językowy nie.
Liczę, że w swej łaskawości oświecisz tych, którzy nie czerpali przyjemności z kontaktów z UC Gdańsk. A Wrochnę szanują - mimo wszystko.
 
Odnosząc się do powyższych zarzutów, pragnę uściślić, że pisząc o 7 miejscu miałem na mysli listę wyborczą, a nie wynik i odniosłem to do tego, że z takim umiejscowieniem (środek listy wyborczej) glosy te miały niewiele wspolnego z czymś co celnik1996 określił jako koninkturę wyborczą. Do tego o czym pisze on dalej odnosil się nie będę, trzeba tylko chwilę się zastanowić aby dojść do wniosku, że skoro AW nie jest już naszym Szefem (a szkoda) to i wszelkie działania wynikać mogą tylko z sympatii i szacunku. Więcej myślenia - mniej zaślepienia bradzo proszę. Myślę też, że pora kończyć tą dyskusję. Prosiłem o wsparcie i za nie podziękowałem tym, którzy go udzielili. Szanuję też inne poglądy i inne decyzje wyborcze.
 
Moge Cię zapewnić celniku2007 że A.W. którego tak szkodujesz nie zostanie już więcej Twoim dyrektorem. Chyba że przeniesiesz się do Urzędu Marszałkowskiego :)
 
celnik1996 napisał:
Moge Cię zapewnić celniku2007 że A.W. którego tak szkodujesz nie zostanie już więcej Twoim dyrektorem. Chyba że przeniesiesz się do Urzędu Marszałkowskiego :)

Sądząc po tej i wcześniejszej wypowiedzi celnik1996 ma jakiś żal do A.W. Pominął w awansie? Nie dał podwyżki? Krzywo spojrzał?
 
Back
Do góry