• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Eksport w UE

Skippermaxx

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2020
Posty
2
Punkty reakcji
1
Szanowni Państwo,

od razu zaznaczam, ze jest to moja pierwsza styczność z tym forum, więc nie do końca znane są mi wewnętrzne zasady, którymi kierują się użytkownicy ( z wyjątkiem rzecz jasna regulaminu ogólnego ), więc z góry przepraszam, jeżeli uchybię jakimś tradycjom ;)

Mam następujące pytanie. Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja z eksportem produktów "na czasie" typu maseczki, żele i płyny antybakteryjne z Polski do krajów UE? Czy są wymagalne jakieś dodatkowe pozwolenia? Być może jest tutaj ktoś z Państwa, kto ma wiedzę praktyczną i potwierdzoną. Słyszałem już pierwsze plotki na temat zatrzymywania tego typu transportów na granicach.

Szukałem na ten temat sporo w tzw. spopularyzowanym internecie, ale niestety w ciągu ostatnich lat zauważam tendencje do upowszechniania niesprawdzonych informacji mających na celu jedynie autopromocję autorów i zarobek na kliknięciach. Ostatnią deską ratunku dla normalnej dyskusji są właśnie tego typu fora :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Back
Do góry