• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Eksodus funkcjonariuszy

Ci co nie mają 5 lat...

Ci co nie mają 15 lat...

Ci, którym zabrakło najbliższych...

Ci, którym rozoadły się rodziny np. Z powodu alokacji...

Itp. Itp

Powodów jest wiele

Rozejrzyj się dookoła, nie wszyscy mają inny powód do wstawania niż praca
Powodów będzie zawsze wiele. Życie jak wiadomo nie jest proste. Oczywiście generalizowałem pisząc . Nie mniej jednak w życiu trzeba się na coś zdecydować albo albo................albo pracuję i godzę się na takie czy inne niedogodności albo rzucam papierami i żyję jak chcę........
 
Powodów będzie zawsze wiele. Życie jak wiadomo nie jest proste. Oczywiście generalizowałem pisząc . Nie mniej jednak w życiu trzeba się na coś zdecydować albo albo................albo pracuję i godzę się na takie czy inne niedogodności albo rzucam papierami i żyję jak chcę........
Niedogodnościami bym tego nie nazwał, lecz raczej lekceważącym traktowaniem i okłamywaniem ludzi. Ludzie z własnym zdaniem nie mają racji bytu w tej firmie, są niszczeni.
 
Właśnie wszedłem na stronę KAS mazowieckiego i przecieram oczy ze zdziwienia- 107 wakatów ? Jest aż tak tragicznie z tym exodusem? Dopiero co w styczniu była rekrutacja na 50 etatów. Skoro rekrutacja trwa tak długo to jak oni to „przemielą „?
 
Właśnie wszedłem na stronę KAS mazowieckiego i przecieram oczy ze zdziwienia- 107 wakatów ? Jest aż tak tragicznie z tym exodusem? Dopiero co w styczniu była rekrutacja na 50 etatów. Skoro rekrutacja trwa tak długo to jak oni to „przemielą „?
Na mój gust to prima aprilis :)
 
Na mój gust to prima aprilis :)
Na mój gust jako byłego w mazowieckim to i tak zbyt mało. Podanych danych powinno być więcej. Dla zainteresowanych info : szykujcie się do referatu Dochodzeniowo-Śledczego. Nie musicie mieć wykształcenia prawniczego podobnie jak ubiegając się na miejsce ambasadora nie musicie znać żadnego języka obcego. Ważna jest chęć a dalej .....zobaczy się......................
 
Szkoda, że opublikowano dopiero po "reformie" KASowej... Może to był ten etap błędów ( 4 lata):unsure: i teraz dopiero są (będą) sukcesy ?
Bynajmniej w rozumieniu szefowej o_O
 
Back
Do góry