• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

EGZAMIN ZAWODOWY

L

Laguna

Gość
Czy ktoś jest zorientowany w najbliższych terminach egzaminów zawodowych. Słyszałem, że to wrzesień i październik.
 
Siemano
To prawda, jest termin wrześniowy (chyba 10-11 IX), październikowy i grudniowy (chyba 17-18 XII). Nas w Gdyni szykują na grudzień.
 
Egzaminy są we wrześniu 20-21, październiku jakoś 29-30 i w grudniu koło 15-ego. Coś słyszałem że tego we wrześniu ma nie być ale nie wiem czy to prawda.
 
egzamin językowy

Witam, czy ktoś ostatnio był na egzaminie jęzkowy(angielski, niemiecki)? Jak ta cała impreza wygląda? Na co mam się nastawić?
:D
 
egzamin językowy

Witam, czy ktoś ostatnio był na egzaminie jęzkowy(angielski, niemiecki) z naszej izby? Jak ta cała impreza wygląda? Na co mam się nastawić?
:D
 
Re: egzamin językowy

zoll mkc napisał:
Witam, czy ktoś ostatnio był na egzaminie jęzkowy(angielski, niemiecki) z naszej izby? Jak ta cała impreza wygląda? Na co mam się nastawić?
:D

Witam, bylem na egzaminie z języka niemieckiego w połowie marca. Nie jest tak strasznie... Zaczyna się od pisemnego, który polega na zaznaczeniu poprawnej odpowiedzi (nic nie trzeba samemu wymyślać) po prosty A, B lub C:). Jeżeli zda się pisemny za parę minut idzie się na ustny. Pytania typu: Jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz, Czy masz rodzine, Gdzie skonczyleś szkołe.... Przetłumaczyc jakieś zdanie z polskiego na Niemiecki: np: Prosze otworzyć bagażnik lub proszę pokazać paszport lub Clo należy zapłacić w kasie.... itp itd....

Życzę powodzenia
 
Back
Do góry