• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin zawodowy 29-30.10

ja jade na ten egzamin, ale o komisji tez nic nie wiem. czy ktos wie moze jak wyglada taki egzamin, bo poza tym ze ma czesc pisemna i ustna nie wiem nic. z czego trzeba sie przygotowywac, jakiego typu pytania sa ?
 
z tego co wiem to na pisemny nie ma co dziobać ustaw tylko wklepać testy ponoc 3/4 pytań się powtarza

natomiast na ustny to podstawa moduły jakie kto miał tych powinien sie mniej więcej nauczyć ( lepiej więcej)

pozdro. :lol:
 
egz

co do pytan to nie wiem bo trudno mi kogos wlasnie zebrac co by podal cos.... a co do tego ze 3/4 sie powtarza to jest to juz od pół roku nieprawda.... testy jak i komisja zostala zmieniona....
 
ja na zawodowy wybieram sie w grudniu

słyszałem ze podobno teraz jest łatwiej pisemny zdac , komisja podobno było skora do współpracy
po ostatnim egzaminie chodziły nawet ploty ze Banas wydał polecenie aby raczej ludzi puszczac z powodu dużej liczby zwolnień ale to tylko plota

a pytania sie powtarzają ,znajomi ostatnio zdawali i mówili że na testach dużo pytań sie powtarza, dużo nie oznacza że wszystkie

powodzenia
 
W Białej leży 100 podań o zwolnienie. Jeszcze dwa lata temu podczas naboru było ok. 400 chętnych na 15 miejsc. Podczas ostatniego naboru już tylko ok. 50. Podobna sytuacja jest w większości Izb, jeśli nie we wszystkich. Uwalanie ludzi na egzaminach to zwykła nieodpowiedzialność, bo na ich miejsce trzeba będzie zatrudnić nowych, jeśli się tacy jeszcze znajdą. W obecnej sytuacji to komisji powinno bardziej zależeć na tym, żeby zdali wszyscy, którzy chcą pozostać w cle. Głowa do góry! Na pewno górę weźmie rozsądek.
 
Zycze powodzonka wszystkim celniczkom i celnikom na egzaminie, choc sam jeszcze nie wiem czy zdac ten egzamin. w sluzbie celnej coraz gorsze perspektywy a zyc trzeba. no w kazdym razie jak zdacie to napiszcie jak wrazenia.
a jesli komus nie pojdzie to niech sobie zetkac przypomni....to dopiero byly niezapomniane dni.
ps.muszyna gora
 
Back
Do góry