• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin z j. angielskiego

Matthefff

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Grudzień 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

jestem świeżo po ZKZ i wiem, że kolejnym moim etapem do przejścia w służbie jest egzamin z języka angielskiego.

W związku z powyższym szukam jakiegoś kursu, korepetycji z polecenia, które pomogą ukierunkować swoją naukę typowo na egzamin.

Będę wdzięczny za udzieloną pomoc.

Pozdrawiam! :)
 
Czy znając j. hiszpański na poziomie B1 - B2 można zdawać z niego egzamin zamiast z angielskiego?
 
Witam serdecznie,

jestem świeżo po ZKZ i wiem, że kolejnym moim etapem do przejścia w służbie jest egzamin z języka angielskiego.

W związku z powyższym szukam jakiegoś kursu, korepetycji z polecenia, które pomogą ukierunkować swoją naukę typowo na egzamin.

Będę wdzięczny za udzieloną pomoc.

Pozdrawiam! :)
Ciśnij izbę żeby wysłała Cie na kurs, o ile takie szkolenia jeszcze są.
 
Ciśnij izbę żeby wysłała Cie na kurs, o ile takie szkolenia jeszcze są.
Nie wiem czy w każdej izbie jest tak samo. U nas teraz wysyłają każdego po ZKZ na kurs. Ostatnio widziałem że nawet pewny związek zawodowy organizował kursy przy których można uzyskać certyfikat zwalniający z języka. Idź i dopytaj się w kadrach
 
Back
Do góry