• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin z angielskiego

R

roni

Gość
Witam,
Czy ktoż z Was był ostatnio na egzaminie z angielskiego w Świdze i mógłby się podzielić wrażeniami? Testy trudne? O co pytają na ustnym?
 
Właśnie jak wygląda egzamin? /mopże po powrocie z najbliższego egz. za kilka dni ktoś podzieli się wrażeniami?
 
???

witam! ja wogóle słyszałem, że egzaminy z języków są najtrudniejsze do zdania także radzę się przyłożyć, wszyscy moi znajomi mieli właśnie z nimi największe problemy!!! wrażeniami z tychże egzaminów nie mogę się podzielić bo niestety nie muszę ich zdawać!!! powodzenia
 
Egzaminy są bardzo proste. W przeciwieństwie do powyższych wypowiedzi, wypowiedzi moje jak i moich znajmoych odnośnie egzaminów z języka były zgoła inne. Egzaminy to prościzna. ja zdawałam z angielskiego (Świder). Pisemny prościzna. Nic skomplikowanego. Czasy i tryby same podstawowe. Trochę trzeba łyknąc z zielonej książeczki, ponieważ dwa zadania były ze słownictwa, a może lepiej wziąć notatki od ludzi którzy mieli moduł z języka (bo ponoc tacy byli), tam słownictwo trochę bardziej aktualne.ustny - bardzo miło wspominam. Trzeba opowiedzieć o sobie, o pracy itp. Same banały. Ludzie wcześniej przygotowują sobie opowiadanka, a nawet niektórym piszą angliści:) To dopiero porażka, zdarzało się tak, ze ludzie wykuli na pamięć, a w trakcie rozmowy..stres..i zacinali się i poprawka:) W każdym razie nie ma się czego obawiać. ja uczyłam się 2 dni i zdałam i nie pisał mi nic żaden lub żadna po filologii:) Język przy głownym egzaminie to pryszcz:) Pozdrawiam i powodzenia życzę
 
Back
Do góry