• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyrektorzy

S

Subzero

Gość
Przypadkowo wszedłem na stronę MF z podanymi osobami na stanowiskach od Dyrektora Izby Celnej w górę i wiecie co tam zobaczyłem ! Piękną ilustrację tymczasowości i zamieszania w Służbie Celnej oprócz Pichora z Warszawy i Sienkiewicza z Białegostoku wszyscy są PEŁNIĄCYMI OBOWIĄZKI ! Przecierz to paranoja która pokazuje jak chora pod rządami "naszego kochanego" Banasia staje się i jest coraz bardziej Służba Celna , co któregoś gdzieś powoła to za chwilę jest dymisaj i znowu następny jego protegowany geniusz ma uzdrawiać gdzieś tam w Polsce sytuację . Podobna sytuacja jest w MF gdzie cały czas wszyscy czekają na kolejne zmiany kadrowe i nie tylko , np. genialne i wizjonercze zmiany nazw Departamentów z których nic nie wynika , USA ma tą samą konstytucję od ponad 200 skoro ich tak obecnie kochamy jak kiedyś innego Wielkiego Brata to może chciaż my jako celnicy weźmy z nich przykład , zróbmy zmiany jeśli trzeba i zajmijmy się pracą a nie mieszankami kadrowymi i najnowyszym genialnym pomysłem Lustarcją Celników , Polska nie może sobie z tym poradzić od 20 lat a my chcemy wejść w to bagno teraz a po co nam to G....O ? Żeby zaczęło się teraz ono u nas ? :twisted: :shock: :!:
 
Back
Do góry